Akceptujemy karty
Prowadzimy sprzedaż sprzętu

Prowadzimy sprzedaż sprzętu
Prowadzimy sprzedaż sprzętu
Prowadzimy sprzedaż sprzętu Prowadzimy sprzedaż sprzętu
Prowadzimy sprzedaż sprzętu
  •  
  •  
  • RIGHTWAY s.c
  • ul. Budziszyńska 113/9
  • 54-436 Wrocław
  • tel:
  • 602 689 215
  • 728 871 846
  •  


NORDIC WALKING

NORDIC WALKING - jest połączeniem tradycyjnego marszu, chodu sportowego oraz techniki jazdy na nartach biegowych, z użyciem specjalnie zaprojektowanych do tego celu kijków.
Trening prowadzony jest w parkach przy każdej temperaturze przez cały rok.
Zajęcia prowadzone są w większych grupach co sprawia, że jest to jedna z przyjemniejszych form aktywności fizycznej, która poza korzyścią dla zdrowia daje jednocześnie możliwości odbywania regularnych spotkań w miłej atmosferze, odprężenia się i relaksu.

Celem zajęć NORDIC WALKING jest wzmocnienie mięśni, ujędrnienie całego ciała i ogólna poprawa kondycji fizycznej.
Ćwicząc na świeżym powietrzu dotleniamy organizm, poprawiamy wydolność serca oraz pracę układu krążeniowo-oddechowego, zwiększamy ruchomość górnego odcinka kręgosłupa, a także złagodzimy napięcia mięśniowe i ból w okolicy barków.

Uprawiając Nordic Walking sprzyjamy utrzymaniu odpowiedniej wagi ciała; w porównaniu ze zwykłym chodem, pozwala on na spalenie przeciętnie od 20% do 40% więcej kalorii.
Dzięki użyciu specjalnie zaprojektowanych do nordic walkingu kijków marsz jest łatwiejszy i stabilny, co jest ważne zwłaszcza w przypadku osób starszych czy odbywających rehabilitację po urazach narządu ruchu.

Zajęcia Nordic Walking są dla wszystkich, a szczególnie dla osób starszych, w trakcie rehabilitacji, z dolegliwościami kręgosłupa i stawów, a także chorującym na osteoporozę, z chorobami naczyniowymi oraz z zaburzeniami krążenia obwodowego, osobom z wadami postawy i problem z utrzymaniem równowagi, jak również osobom z nadwagą, a wszystko w otoczeniu zieleni.

Regulamin zajęć - kliknij tutajGRAFIK ZAJĘĆ NORDIC WALKING z elementami fitnessu - z opisem zajęć
(ważny od 01.10.2018)

(...) Zajęcia nordic walking mogą zostać odwołane w przypadku złej pogody, np. ulewnego deszczu, burzy, śnieżycy, silnego wiatru. Informacje o tym fakcie będą zamieszczane na profilu Facebook firmy, stronie www.rightway.com.pl oraz przesyłane e-mailem-w przypadku uczestników, którzy udostępnią swoje adresy mailowe.

(*) W przypadku niepewnej pogody prosimy, przed treningiem, o zaglądanie na stronę www lub kontakt telefoniczny z instruktorem. Niestety nie jesteśmy w stanie poinformować każdego uczestnika zajęć o odwołanym treningu.

OPIS ZAJĘĆ NORDIC WALKING Z ELEMENTAMI FITNESSU

ZAJĘCIA DLA WSZYSTKICH i POCZĄTKUJĄCYCH I ŚREDNIOZAAWANSOWANYCH
NORDIC WALKING - ogólnorozwojowy trening dla wszystkich którzy chcą nauczyć się techniki marszu nordic walking lub ją doskonalić. Lekcja wzbogacona jest o ćwiczenia ogólnorozwojowe na różne partie mięśni.
NORDIC WALKING & TBC - to trening gdzie uczymy prawidłowej techniki marszu nordic walking oraz doskonalimy ją. Dodatkowo to idealny trening dla osób chcących pozbyć się zbędnych kilogramów oraz wyrzeźbić sylwetkę.
NORDIC WALKING & ZDROWY KRĘGOSŁUP - ogólnorozwojowy trening dla wszystkich którzy chcą nauczyć się techniki marszu nordic walking lub ją doskonalić. Dodatkowo, podczas zajęć koncentrujemy się na wzmacnianiu mięśni gładkich i grzbietu. Celem zajęć jest zmniejszenie bólu kręgosłupa, korekta postawy, jak również wzmocnienie, rozluźnienie i rozciągnięcie napiętych mięśni pleców.
NORDIC WALKING & ZDROWY KRĘGOSŁUP / TBC - ogólnorozwojowy trening dla wszystkich którzy chcą nauczyć się techniki marszu nordic walking lub ją doskonalić. Dodatkowo, podczas zajęć koncentrujemy się na wzmacnianiu mięśni gładkich i grzbietu. Celem zajęć jest z mniejszenie bólu kręgosłupa, korekta postawy, jak również wzmocnienie, rozluźnienie i rozciągnięcie napiętych mięśni pleców. Lekcja wzbogacona jest o ćwiczenia pozwalające pozbyć się zbędnych kilogramów oraz wyrzeźbić sylwetkę.
NORDIC WALKING TBC & Trening Rodzica z dzieckiem - ogólnorozwojowy trening dla wszystkich którzy chcą nauczyć się techniki marszu nordic walking lub ją doskonalić. Lekcja wzbogacona jest o ćwiczenia ogólnorozwojowe na różne partie mięśni. Lekcja o średniej intensywności pozwalająca na wspólną pracę rodzica z dzieckiem.

ZAJĘCIA DLA ZAAWANSOWANYCH
NORDIC WALKING TBC/FAT KILLER - trening o dużej intensywności ukierunkowany na spalanie tkanki tłuszczowej oraz zwiększenie wytrzymałości ogólnej.

WAŻNE!
(*) na zajęcia oznaczone gwiazdką obowiązują zapisy telefoniczne do GODZ. 18.00 NA DZIEŃ PRZED ZAJĘCIAMI na nr tel. tel. 661-990-220, 661-993-663.


Mapka - treningi Nordic Walking nad Odrą


Zbiórka na parkingu przy skrzyżowaniu ul. Monte Cassino i ul. Smętnej (naprzeciwko serwisu samochodowego)


Mapka - treningi Nordic Walking Park Południowy


Wyświetl większą mapę


Zbiórka na parkingu samochodowym, wzdłuż ul. Waligórskiego, na przeciwko wejścia do parku, za plecami pomnika Chopina,


Mapka - treningi Nordic Walking Park Zachodni


Wyświetl większą mapę

Zbiórka na parkingu samochodowym przy CREATOR Klub ul. Szybowcowa 23, Wrocław


Mapka - treningi Nordic Walking Park Grabiszyński


Wyświetl większą mapę

Zbiórka przy ul. Odkrywców (na wysokości parku).


Mapka - treningi Nordic Walking Park Tysiąclecia


Wyświetl większą mapą

Zbiórka na parkingu samochodowym przy ogródkach działkowych, przy ul. Granicznej, tuż za przejazdem kolejowym, obok ronda


Mapka - treningi Nordic Walking Park Szczytnicki


Zbiórka na dużym parkingu samochodowym przy ul. Mickiewicza


Zapewniamy kijki do nordic walkingu

U NAS WYPOŻYCZYSZ KIJE DO NORDIC WALKINGU - koszt wypożyczenia kijów na zajęciach 5 złCopyright © 2012-2018 Wszystkie prawa do artykułów oraz fotografii zastrzeżone! Zakaz kopiowania bez zgody administratora strony. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Google+