Akceptujemy karty
Prowadzimy sprzedaż sprzętu

Prowadzimy sprzedaż sprzętu
Prowadzimy sprzedaż sprzętu
Prowadzimy sprzedaż sprzętu Prowadzimy sprzedaż sprzętu
Prowadzimy sprzedaż sprzętu
  •  
  •  
  • RIGHTWAY s.c
  • ul. Budziszyńska 113/9
  • 54-436 Wrocław
  • tel:
  • 602 689 215
  • 728 871 846
  •  


ABC TECHNIKI NORDIC WALKING czyli 10 kroków wg INWA - szkolenia dla każdego!!!

ABC TECHNIKI NORDIC WALKING czyli 10 kroków wg INWA
- szkolenia dla każdego!!!

...  podczas pierwszych zajęć prawie każdy nie ma większego problemu z opanowaniem podstawowych zasad techniki marszu nordic walking. Trudności pojawią się wówczas, kiedy zostajecie sami i  chcecie wydłużyć krok, zwiększyć wymach ramion w tył.

 

NA TYM SZKOLENIU DOWIESZ SIĘ JAK...

... szybciej i łatwiej osiągnąć interesujące Cię efekty (większa sprawność, lepsza kondycja, utrata zbędnych kilogramów, a może dłuższe dystanse czy lepsza wydolność a może szybsza rehabilitacja). Nauczymy jak łatwo przeprowadzić rozgrzewkę oraz podpowiemy i damy wskazówki techniczne, które pozwolą zwiększyć zakres ruchów i sprawią, że marsz będzie efektywny.
Dodatkowo poznasz ciekawe ćwiczenia siłowe, wzmacniające i rozciągające.

TERMINY:

18.05.2018
07.09.2018
22.09.2018
12.10.2018

Miejsce szkolenia:
Wrocław, Park Grabiszyński

 Cena: 390 zł Cena obejmuje:

- sprzęt do ćwiczeń na czas szkolenia
- drukowane materiały szkoleniowe
- pakiet powitalny (gadżety sponsorów, woda mineralna, batony proteinowe, owoc)

Czas szkolenia: 6 godzin (od godz. 10.00 do godz. 16:00)

Przerwy:

godz. 11.30 (15 min)

godz. 13.15 (30 min)

godz. 15.15  (15 min)

 

PO SZKOLENIU OTRZYMASZ:

- certyfikat uczestnictwa w szkoleniu w języku polskim i angielskim

- stały rabat na zakupy w naszym sklepie RightWay

- sprzęt do ćwiczeń na czas szkolenia

- sporą dawkę pozytywnej energii i wiedzy ! – BEZCENNE!

 

Prowadzący:
Dorota Napora - certyfikowany trener i instrukror, właściciel RightWay s.c. Instruktor, trener i sędzia Nordic Walking PFNW, instruktor rekreacji ruchowej (fitness), instruktor pilatessu, animator czasu wolnego, trener BungyPump. Od 2006 roku regularnie uprawia Nordic Walking i zaraża innych pasją do marszy z kijami. W pracy instruktora ceni sobie bliski kontakt z ludźmi oraz możliwość ciągłego rozwoju. Znana z poczucia humoru, pozytywnego podejścia do życia i sierżantowania.

 

Monika Świerad - certyfikowany trener i instrukror, właściciel RightWay s.c. Instruktor, trener i sędzia Nordic Walking PFNW, instruktor rekreacji ruchowej (fitness), animator czasu wolnego, trener BungyPump. Regularnie uprawia Nordic Walking i zaraża innych pasją do marszy z kijami. Jej celem jest pokazać ludziom jak wielki potencjał w sobie noszą i na co stać ich ciało!

 

WARUNKI UCZESTNICTWA i ZAPISY NA KURSY I SZKOLENIA RIGHTWAY s.c.
Potwierdzeniem uczestnictwa w szkoleniu jest zgłoszenie na adres: rightway@rightway.com.pl, wypełnienie i odesłania otrzymanego od RightWay s.c. formularza zgłoszenia oraz dokonanie opłaty na konto organizatora.

Uwaga: Jeśli do szkolenia pozostało mniej niż 7 dni, Konsument traci prawo do odstąpienia od umowy po spełnieniu świadczenia przez Przedsiębiorcę/Organizatora.

W przypadku rezygnacji ze szkolenia, na mniej niż 14 dni przed terminem szkolenia lub niestawieniu się w dniu szkolenia opłata nie podlega zwrotowi.

Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania szkolenia w przypadku braku wystarczającej ilości uczestników najpóźniej 7 dni przed planowanym wydarzeniem. Istnieje wtedy możliwość przepisania na kolejny termin lub zażądanie zwrotu pełnej opłaty dokonanej za szkolenie.

Dokonanie przelewu jest jednoznaczne z akceptacją powyższych warunków.

RightWay.com.pl

Copyright © 2012-2018 Wszystkie prawa do artykułów oraz fotografii zastrzeżone! Zakaz kopiowania bez zgody administratora strony. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Google+