Akceptujemy karty
Prowadzimy sprzedaż sprzętu

Prowadzimy sprzedaż sprzętu
Prowadzimy sprzedaż sprzętu
Prowadzimy sprzedaż sprzętu Prowadzimy sprzedaż sprzętu
Prowadzimy sprzedaż sprzętu
  •  
  •  
  • RIGHTWAY s.c
  • ul. Budziszyńska 113/9
  • 54-436 Wrocław
  • tel:
  • 602 689 215
  • 728 871 846
  •  


Autorskie Szkolenie na Instruktora Nordic Walking 26.10.2018 Wrocław

AUTORSKIE SZKOLNIE NA INSTRUKTORA NORDIC WALKING 26.10.2018 WROCŁAW

Już 26 października zapraszamy do udziału w Autorskim SZKOLENIU NA INSTRUKTORA NORDIC WALKING, które stanowi kompleksowe przygotowanie teoretyczne, metodyczne i praktyczne do bycia Instruktorem Nordic Walking
Jeśli szukasz szkoły instruktorów, w której otrzymasz praktyczne narzędzia, dzięki którym od razu zaczniesz prowadzić własne grupy, gdzie otrzymasz sprawdzone sposoby na efektywne metody nauczania techniki, gdzie nauczą Cię chodzić poprawną techniką Nordic Walking i nauczą, jak zarażać pasją do nordic walking innych - zapisz się na nasze szkolenie na Instruktora Nordic Walking.
Szkolenie skierowane do trenerów personalnych, instruktorów fitness, dietetyków, osób związanych z turystyką lub rekreacją ruchową, fizjoterapeutów, wychowawców, nauczycieli, przewodników turystycznych, pracowników hoteli, pensjonatów, szpitali, domów seniora absolwentów i studentów uczelni o profilach sportowych, turystycznych, medycznych oraz wszystkich osób zainteresowanych zdrowym stylem życia oraz sportem.

Czas szkolenia: 2,5 - 3 godz.  ( 09:30 — 12.00~12.30)
Wysoka jakość szkoleń w atrakcyjnej cenie.
Kursanci otrzymują pełne drukowane materiały szkoleniowe, certyfikat.

Na szkoleniu obowiązuje strój sportowy dostosowany do warunków atmosferycznych.
Kijki na czas szkolenia są zapewnione przez organizatora.

Inwestycja: 450 PLN**
w przypadku zgłaszania większej liczby uczestników z jednej placówki dajemy 10% rabatu dla drugiej i każdej następnej osoby zgłoszonej na szkolenie.

Zapisy: rightway@rightway.com.pl
Liczba miejsc jest ograniczona i wynosi 20 miejsc.
Jeśli jesteście naprawdę zainteresowani szkoleniem prosimy o szybkie uregulowanie opłaty za szkolenie, gdyż to jest dopiero gwarancja uczestnictwa.Jeśli podoba Wam się Nasze wydarzenie prosimy o udostępnienie u siebie na tablicy FB :-)
Organizator nie zapewnia uczestnikom wyżywienia podczas kursu.

Prowadzący: Dorota Napora i Monika Świerad

Dorota Napora- certyfikowany trener i instrukror, właściciel RightWay s.c. Instruktor, trener i sędzia Nordic Walking PFNW, instruktor rekreacji ruchowej (fitness), instruktor pilatessu, animator czasu wolnego, trener BungyPump. Od 2006 roku regularnie uprawia Nordic Walking i zaraża innych pasją do marszy z kijami. W pracy instruktora ceni sobie bliski kontakt z ludźmi oraz możliwość ciągłego rozwoju. Znana z poczucia humoru, pozytywnego podejścia do życia i sierżantowania.

Monika Świerad - certyfikowany trener i instrukror, właściciel RightWay s.c. Instruktor, trener i sędzia Nordic Walking PFNW, instruktor rekreacji ruchowej (fitness), animator czasu wolnego, trener BungyPump. Regularnie uprawia Nordic Walking i zaraża innych pasją do marszy z kijami. Jej celem jest pokazać ludziom jak wielki potencjał w sobie noszą i na co stać ich ciało!

WARUNKI UCZESTNICTWA i ZAPISY NA KURSY I SZKOLENIA RIGHTWAY s.c.

Potwierdzeniem uczestnictwa w szkoleniu jest zgłoszenie mailowe na adres: rightway@rightway.com.pl, wypełnienie i odesłania formularza zgłoszenia oraz dokonanie opłaty na konto organizatora.

Uwaga: Jeśli do szkolenia pozostało mniej niż 7 dni, Konsument traci prawo do odstąpienia od umowy po spełnieniu świadczenia przez Przedsiębiorcę/Organizatora.W przypadku rezygnacji ze szkolenia, na mniej niż 14 dni przed terminem szkolenia lub niestawieniu się w dniu szkolenia opłata nie podlega zwrotowi.Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania szkolenia w przypadku braku wystarczającej ilości uczestników najpóźniej 7 dni przed planowanym wydarzeniem. Istnieje wtedy możliwość przepisania na kolejny termin lub zażądanie zwrotu pełnej opłaty dokonanej za szkolenie.Dokonanie przelewu jest jednoznaczne z akceptacją powyższych warunków.


PROGRAM SZKOLENIA
A. Teoria:
B: Praktyka:
1. Prawidłowy dobór długości kijków.
2. Przedstawianie ćwiczeń rozgrzewających i integracyjnych z kijkami.
3. Nauka prawidłowej techniki: podstawowa, zaawansowana, sportowa.
4. Metodyka nauczania.
5. Ćwiczenia nauczające.
6. Ćwiczenia koordynacyjne.
7. Ćwiczenia korygujące błędy.
8. Ćwiczenia doskonalące technikę zaawansowaną i sportową.
9. Elementy intensywnego treningu nordic walking: bieg z kijkami, wchodzenie i schodzenie po zboczu, inne intensywne formy marszu.
10. Ćwiczenia siłowe z kijkami nordic walking.
11. Ćwiczenia rozciągające z kijkami nordic walking.
12. Doskonalenie techniki marszu kursantów.
13. Analiza techniki każdego uczestnika.
14. Zakończenie i rozdanie certyfikatów.

photography: Dorota Napora

RightWay.com.pl

Copyright © 2012-2018 Wszystkie prawa do artykułów oraz fotografii zastrzeżone! Zakaz kopiowania bez zgody administratora strony. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Google+