Akceptujemy karty
Prowadzimy sprzedaż sprzętu

Prowadzimy sprzedaż sprzętu
Prowadzimy sprzedaż sprzętu
Prowadzimy sprzedaż sprzętu Prowadzimy sprzedaż sprzętu
Prowadzimy sprzedaż sprzętu
  •  
  •  
  • RIGHTWAY s.c
  • ul. Budziszyńska 113/9
  • 54-436 Wrocław
  • tel:
  • 602 689 215
  • 728 871 846
  •  


II Mikołajkowy Rajd Nordic Walking z RightWay - relacja

W ubiegłą niedzielę 9 grudnia 2018 r. odbył się II Marsz Mikołajkowy pod hasłem „W pogoni za Mikołajem” w Lesie Rędzińskim. Wszyscy uczestnicy, dostosowując się do tematyki wydarzenia, mieli na sobie czerwone akcenty lub wręcz byli przebrani za Świętych Mikołajów, zdarzyły się również bardzo atrakcyjnie ozdobione kije do nordic walking.

Po rozgrzewce oraz instruktażu dotyczącym prawidłowej techniki nordic walking, uczestnicy wyruszyli w liczącą około 12 kilometrów trasę. Na pierwszym postoju, po krótkim wzmocnieniu (ach, te nalewki…), pierwsza seria ćwiczeń na dolną i górną część ciała. Nie był to koniec, ponieważ na kolejnym postoju, kontynuowaliśmy wzmacnianie, tym razem zakrokami oraz wznosami ramion. Po przemieszczeniu się na polanę nad Odrą, nastąpiła kulminacja w postaci konkursu – drużyny rywalizowały w biegu w workach. Inwencja w zakresie techniki przemieszczania się była naprawdę ogromna – zanotowaliśmy style na gejszę, na kicającego zająca, na renifera, etc. Zwycięska drużyna została nagrodzona słodkościami – w końcu wypalili dużo kalorii.

Ukoronowaniem całego marszu było ognisko z pieczeniem kiełbasek. Każdy z uczestników został nagrodzony dedykowanym imprezie medalem. Ponadto nagrodziliśmy Janusza za najlepsze przebranie oraz Marka za najlepszą technikę. Upominki otrzymali również klubowicze którzy są z RightWay naaaprawdę długo, jak Marcin, który uczęszcza do nas na zajęcia od 5 lat. Ponieważ był to Marsz Mikołajkowy, a worek Świętego był duży, przy ognisku w drodze losowania nagrodziliśmy uczestników gadżetami i prezentami  od sponsorów.

Wszystkim uczestnikom jeszcze raz dziękujemy za udział i wspólną dobrą zabawę!!!

Czekamy na Was podczas Walentynkowego Marszu w Lesie Mokrzańskim!!!

RightWay.com.pl

Copyright © 2012-2018 Wszystkie prawa do artykułów oraz fotografii zastrzeżone! Zakaz kopiowania bez zgody administratora strony. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Google+