Akceptujemy karty
Prowadzimy sprzedaż sprzętu

Prowadzimy sprzedaż sprzętu
Prowadzimy sprzedaż sprzętu
Prowadzimy sprzedaż sprzętu Prowadzimy sprzedaż sprzętu
Prowadzimy sprzedaż sprzętu
 •  
 •  
 • RIGHTWAY s.c
 • ul. Budziszyńska 113/9
 • 54-436 Wrocław
 • tel:
 • 602 689 215
 • 728 871 846
 •  


Partnerzy

DIETA.PL

Portal o tematyce dietetycznej, który poświęcony jest zagadnieniom związanym z dietetyką oraz motywacją osób, które prowadzą aktywny tryb życia i zdrowo się odżywiają.
Na stronie DIETA.PL użytkownicy mogą znaleźć ciekawe artykuły, pomysły na dietetyczne posiłki czy też prężnie działające forum.

Więcej na stronie: http://dieta.pl/

VanityStyle

VanityStyle oferuje karty FitProfit oraz FitSport. Obecnie VanityStyle gwarantuje usługi w ponad 3300 placówkach i ponad 530 miastach Polski.
W firmie RightWay posiadacze kart FitProfit i FitSport mogą skorzystać z zajęć nordic walking w Parkach Południowym, Grabiszyńskim, Szczytnickim i Tysiąclecia a także z zajęć fitness w naszej sali na ul. Liskego. Natomiast posiadacze karty FitProfit mogą jeszcze dodatkowo skorzystać z zajęć nordic walking w Parku Zachodnim oraz treningów z kijami na Wałach nad Odrą w rejonie Sępolna/Biskupina.

Więcej na stronie: http://fitprofit.pl http://kartafitsport.pl

Fabryka Siły

www.FabrykaSily.pl to największy i jeden z najpopularniejszych portali w Polsce o tematyce sportowej: treningów, żywienia, doradztwa treningowego i motywacji. Na stronie można znaleźć mnóstwo porad przygotowanych we współpracy z Mistrzami Świata, Europy oraz Polski, a także trenerami szkolącymi topowych sportowców.

Więcej na stronie: http://www.fabrykasily.pl/

Salon fryzjerski NEW LOOK STUDIO S.C.

Salon fryzjerski NEW LOOK STUDIO S.C. działa od 1996 roku.
Najlepsi fryzjerzy, lata praktyki i doświadczenia, ciągły rozwój i zaufanie rzeszy Klientów – to wszystko znajdziesz tylko we wrocławskim Salonie Fryzjerskim New Look Studio.
Jesteśmy profesjonalistami, na bieżąco śledzącymi najnowsze trendy. Nasza wiedza i doświadczenie zostało docenione podczas wyborów Miss World w 2006 roku – nasz salon New Look Studio był oficjalnym fryzjerem kandydatek.
W codziennej pracy kierujemy się zasadą, że dobry wygląd zależy od kondycji Twoich włosów. Dlatego dużo uwagi skupiamy na ich pielęgnacji. Wierzymy, że odpowiednie ułożenie, cięcie i kolor włosów może podkreślać charakter i temperament. Dzięki temu zdobywamy zaufanie wielu Klientów, którzy chętnie do nas wracają.
Zadbamy również o wygląd Twoich dłoni i stóp, a także twarzy.

Więcej na stronie: http://salonfryzjerskiwroclaw.pl/salon-fryzjerski/

SportOS.pl

SportOS.pl to społeczność osób chcących uprawiać sport z innymi. Dzięki tej platformie dowiecie się kto w Waszej okolicy chce biegać dziś wieczorem lub komu brakuje zawodnika do halowej piłki ręcznej. Wystarczy założyć konto w serwisie i określić jakie dyscypliny sportowe lubicie najbardziej, a serwis pomoże znaleźć osoby w okolicy chętne do uprawiania tego samego sportu. Można też utworzyć własne wydarzenie, do którego będą mogli dołączyć inni użytkownicy. Pamiętajcie, że towarzystwo pomaga utrzymać odpowiednią motywację i ułatwia doskonalenie umiejętności.

Więcej na stronie: www.sportos.pl

Instytut Biotigo - mobile massage & beauty care

Krótka przerwa?
Poczuj się jak na wakacjach - oddaj się opiece terapeutów i kosmetyczek salonu Biotigo.
Zadbają oni o Twoje piękno, relaks, kompleksową odnowę ciała i umysłu.

Biotigo-grupa terapeutów i kosmetyczek świadczących mobilne usługi kosmetyczne i masaże wszędzie tam, gdzie jesteś. Znajdziesz nas w hotelach w całym kraju.

Więcej na stronie: http://www.biotigo.pl/

Kobietawbiegu.pl

(...) Jestem zapracowaną i zabieganą kobietą, która swój życiowy balans odnajduję w pasji do sportu. W moim biznesowym życiu noszę szpilki, by wieczorową porą przebrać je na wersję sport. Codzienne wyzwania zawodowe, nieustanne tempo i wysokie obroty są dla mnie pretekstem do tego, aby poszukiwać  odskoczni w sportowym zacięciu i podróżch. Te ostatnie zawsze łączę z aktywnością. Gdziekolwiek jestem odkrywam kolejne biegowe ścieżki i szczyty. W nowych miejscach, zawsze kilometry są krótsze i jakby "lżejsze". A poza tym praca poza biurem, jest naprawdę inspirująca i napawa optymizmem!
Poznawaj ze mną efekty właśnie takiego sposobu na życie. Dołącz do mnie, stawiaj sobie wyzwania i… ZWYCIĘŻAJ!  W grupie mamy większą siłę przebicia:)
Do zobaczenia w biegu.
BIEGANIE TO TAKŻE SPORT DRUŻYNOWY! NASZE CELE SĄ NIE TYLKO OSOBISTE - WSPIERAMY POTRZEBUJĄCYCH.
 

Więcej na stronie: http://kobietawbiegu.pl/

PFNW - Polska Federacja Nordic Walking

Polska Federacja Nordic Walking - organizacja, rozwój oraz popularyzacja Nordic Walking w Polsce, przede wszystkim poprzez szkolenia oraz zawody.
Celami Federacji są:
 • organizacja, rozwój oraz popularyzacja sportu Nordic Walking w Polsce;
 • realizacja zadań w zakresie upowszechniania kultury fizycznej i sportu;
 • uczestnictwo w procesie wychowania dzieci i młodzieży na zdrowych, wszechstronnie rozwiniętych i prawych obywateli Rzeczpospolitej Polskiej;
 • inspirowanie różnych środowisk w Rzeczpospolitej Polskiej do tworzenia niezbędnych warunków dla zapewnienia prawidłowego biologicznego rozwoju dzieci i młodzieży;
 • rozwijanie zainteresowań sportowych oraz popularyzacja zdrowego stylu życia dzieci, młodzieży, osób dorosłych, starszych i niepełnosprawnych;
 • wspieranie i organizacja inicjatyw społecznych związanych ze zdrowym stylem życia oraz programami profilaktycznymi;
 • kształtowanie oraz propagowanie wśród Polaków postaw aktywności fizycznej, twórczej, tolerancji społecznej i otwartości, równouprawnienia płci a także poszanowania środowiska naturalnego;
 • działania na rzecz wszechstronnego propagowania i rozwoju Nordic Walking jako aktywności fizycznej o charakterze prozdrowotnym i proekologicznym;
 • popieranie inicjatyw służących rozbudowie i adaptacji tras turystyczno-rekreacyjnych szczególnie pod kątem Nordic Walking;
 • opracowanie programów treningu zdrowotnego opartych o nowoczesną formę ruchu Nordic Walking dla różnych grup wiekowych i o różnym poziomie sprawności fizycznej i zdrowia oraz wdrażanie ich do powszechnego stosowania;
 • propagowanie walorów krajobrazowych i przyrodniczych Rzeczpospolitej Polskiej oraz upowszechnianie wiedzy i działań dotyczących ochrony środowiska naturalnego jako miejsca aktywnego spędzania czasu;
 • współpraca z organizacjami sportowymi w Polsce i poza jej granicami poprzez popularyzowanie różnych form ruchowych z szczególnym uwzględnieniem Nordic Walking jako wartościowego sposobu uzupełniania procesu treningowego w każdej dyscyplinie sportu;
 • tworzenie wykwalifikowanych kadr szkoleniowych w zakresie kultury fizycznej z szczególnym uwzględnieniem Nordic Walking;
 • uporządkowanie i ujednolicenie wymagań egzaminacyjnych oraz stworzenie sprawnie działającego systemu nadawania i rejestracji uprawnień dla kadry szkoleniowej Nordic Walking;
 • wspieranie i uczestniczenie w badaniach naukowych;
 • szkolenie Nordic Walking dla nauczycieli.
Federacja realizuje swe cele w szczególności m.in. poprzez organizowanie imprez charytatywnych, turystycznych i rekreacyjnych; wspieranie prowadzenia badań naukowych; udostępnianie swojej wiedzy na stronie internetowej i w mediach;współpracę z wszelkimi osobami oraz instytucjami o podobnych celach działania.

Więcej na stronie: http://www.pfnw.eu

Informacja Kulturalno-Sportowa Studentów

Informacja Kulturalno – Sportowa Studentów przy Samorządzie Studentów Uniwersytetu Ekonomicznego realizuje misję w dziedzinach sportu oraz szeroko pojętej kultury, aktywizując studentów w tym właśnie zakresie.
Rocznie tworzy ponad 20 projektów, docierających nie tylko do studentów naszej Alma Mater ale również do innych wrocławskich uczelni wyższych. Projekty IKSS to m.in. Kulturalia, Sports Days, Jam Session, Sport też Biznes, Nocne Kino Akademickie, Express Kulturalny i  inne.
IKKS to ludzie z pasją, mocno zaangażowani w życie akademickie Uczelni, propagujący prawidłowe postawy obywatelskie poprzez sport i kulturę. Członkowie organizacji stanowią trzon Samorządu Studentów, najważniejszej jednostki na Uczelni oraz są wielokrotnymi laureatami nagród JM Rektora za działalność studencką.

Więcej na stronie: http://ikss.ue.wroc.pl/

Ayurweda na urodę.

Nasz partner - Ayurwedyjskie Centrum Zdrowia i Urody zaprasza  do skorzystania z szerokiego wachlarza usług kosmetycznych i masaży ayurwedyjskich w gabinecie odnowy biologicznej.
Słowo „ayurveda” pochodzi ze starego hinduskiego sanskrytu, gdzie „ayus” znaczy życie, a „veda” oznacza naukę i wiedzę. Ayurveda to jedna z najstarszych i naturalnych metod leczenia, znana od ponad 5000 lat, która jest stale praktykowana na południu Indii. W ubiegłym stuleciu zaczęła być poznawana w zachodniej Europie oraz Stanach Zjednoczonych. Medycyna ayurvedyjska traktuje ciało i umysł jako całość. Jej istotą jest pełne wyzdrowienie, a nie tymczasowa ulga. Ten specyficzny sposób na życie składa się z następujących elementów:

 • procesu oczyszczania i rewitalizacji organizmu
 • właściwego odżywiania się
 • joga
 • zabiegów ayuvedyjskich oraz techniki masażu
 • medytacja i modlitwy

Więcej na stronie: http://www.ayurwedanaurode.pl/index.html

Wrocławski gabinet weterynaryjny Dolittle

"Szanujesz swoje zdrowie? Zadbaj również o zwierzaka!"

Gabinet Dolittle, powstał z życiowej pasji pomagania zwierzętom. Gabinet Weterynaryjny zajmuje się profilaktyką i leczeniem zwierząt domowych, futerkowych i egzotycznych. Prowadzi również porady hodowlane i żywieniowe. Obszarem działania gabinetu jest miasto Wrocław.
Prowadzi go wspaniały lekarz weterynarii,Szczepan Kawski, którego pasją są zwierzęta oraz aktywność fizyczna na świeżym powietrzu. (...) Poza pracą zawodową, sporo czasu poświęca pomaganiu zwierzętom bezdomnym i krzywdzonym oraz cierpiącym, a także ich ratowaniu w ramach współłpracyz Towarzystwem Opieki nad Zwierzętami w Polsce - Okręg i Oddział we Wrocławiu.

 

 

Więcej na stronie: http://weterynarz-radzi.pl/

4YOUCARD

Karta została stworzona z myślą o osobach, które aktywnie korzystają z firm oferujących swoje różne usługi i produkty. To doskonałe połączenie potrzeb obydwu stron - kupującego i sprzedawcy - poprzez jeden program lojalnościowy. Dzięki uczestnictwu w programie wielu firm z różnych branż, klienci ceniący sobie możliwość wyboru usług i produktów w dobrych cenach w dowolnym czasie, mają teraz taką możliwość. Karta doskonale sprawdza się jako: wspaniały bonus dla Ciebie; upominek dla znajomego; narzędzie motywacyjne dla pracownika.

Więcej na stronie: www.4youcard.pl

PRZEDSIĘBIORCZA Kobieta

Przedsiębiorcza Kobieta Studenckiego Forum Business Centre Club to innowacyjny projekt stworzony specjalnie dla kobiet, które pragną się rozwijać, zdobywać nowe umiejętności oraz czerpać inspirację od osób, które osiągnęły już sukces w biznesie. Misją projektu jest, aby uczestniczki uwierzyły we własne możliwości oraz nie bały się działać w świecie przedsiębiorczości. Projekt realizowany jest od 2009 roku w 13 miastach w Polsce.
Celem projektu jest odejście od typowej formy szkoleń, warsztatów i stworzenie uczestniczkom możliwości do nawiązywanie nowych kontaktów oraz wymiany doświadczeń. Każde spotkanie składa się z części szkoleniowej bezpośrednio związanej z obowiązującym tematem, części inspirującej polegającej na rozmowie z kobietą sukcesu, przerwy networkingowej oraz atrakcji wieczoru. Taka forma pozwala na stworzenie atrakcyjnych wydarzeń, które trafiają w potrzeby odbiorców. Spotkania odbywają się cyklicznie raz na półtora miesiąca, w grupie 20-40 osób.

Więcej na stronie: http://przedsiebiorcza-kobieta.pl/category/wroclaw/

Wrocławskie Centrum Seniora - Wrocławska Karta Seniora

Program działa od grudnia 2011 i zrzesza firmy oraz instytucje, które oferują produkty lub usługi skierowane do osób powyżej 60 roku życia.
Program Wrocławska  Karta Seniora został stworzony przez Wrocławskie Centrum Seniora- jednostkę Urzędu Miasta Wrocławia, z myślą o ponad 120tys. seniorów, którzy mieszkają w stolicy Dolnego Śląska. Posiadacze Karty mogą korzystać z wielu zniżek i promocji oferowanych przez Partnerów. Program cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem wśród osób powyżej 60 roku życia.

Więcej na stronie: http://www.seniorzy.wroclaw.pl/

Wrocławianie na Polanie.pl

W ramach kampanii "Wrocławianie na Polanie" planowana jest zmiana wizerunku terenów zielonych Wrocławia. Mają one pełnić prócz funkcji estetycznej również funkcję rekreacyjną i wypoczynkową. Specjalnie do tego celu zostały przeznaczone trzy wrocławskie parki: S. Tołpy, Wyspa Słodowa oraz park S. Staszica. Na ich terenach utworzono tzw. "polany rekreacyjne", które objęto całkowitym zakazem wyprowadzania psów. Mają one służyć głównie wypoczynkowi mieszkańców Wrocławia. Pomysłów na korzystanie z polan rekreacyjnych jest wiele – siatkówka, badminton, kąciki szachowe czy brydżowe i wiele innych. W ramach kampanii wyznaczono też zasady dotyczące użytkowania wrocławskich parków przez właścicieli czworonogów.
Wiosną i latem Wrocławianie na Polanie.pl organizują pikniki rodzinne we wrocławskich parkach.

Więcej na stronie: http://wroclawianienapolanie.pl/

Sklep Taneczny Do-Tanca.pl

Sklep Taneczny Do-Tanca.pl to nie tylko pełen asortyment dla tancerzy, gdyż zaangażowani jesteśmy w promowanie aktywnego trybu życia. Nasze wieloletnie zamiłowanie do tańca, to źródło praktycznej wiedzy o produktach i zagranicznych dostawcach, przetestowanych przez nas osobiście, dzięki temu od początku wiedzieliśmy, jakie produkty spełnią wysokie wymagania naszych klientów.

Naszą misję można ująć w kilku punktach:

 • Zwiększamy satysfakcję wszystkich miłośników tańca zaopatrując ich w różnorodne artykuły taneczne dostarczając je wszędzie tam, gdzie jest taka potrzeba.
 • Naszym priorytetem jest profesjonalne zaopatrywanie naszych Klientów w specjalistyczne produkty taneczne.
 • Poprzez udoskonalanie sklepu internetowego, wychodzimy naprzeciw potrzeb Klienta, staramy się pomagać naszym Klientom osiągnąć satysfakcje z zakupów.
 • Nasze produkty są sprowadzane z kilku państw Europy i przechowywane w naszym magazynie. Przez swoją działalność zwiększamy swobodę w tworzeniu i realizacji ruchu artystycznego i wydajności tanecznej, za sprawą swobodnego dostępu do artykułów z naszego sklepu.
 • Dzięki swojemu doświadczeniu tanecznemu, nasz Klient zawsze otrzyma profesjonalną poradę przy zakupie i doborze artykułów do tańca.

Więcej na stronie: http://do-tanca.pl/

ADDICT - Odzież sportowa i fitnessowa

ADDICT to szeroka gama strojów sportowych, fitness, pływackich, kolarskich, lekkoatletycznych oraz akcesoriów.

(...) odzież, odzież sportowa, odzież rekreacyjna, odzież dla aktywnych kobiet, mężczyzn i dzieci, odzież do fitness, stroje pływackie, stroje sportowe, bluzy, dresy, odzież do tańca, odzież dla grup tanecznych.

 Ich MISJĄ jest promowanie radosnego i aktywnego trybu życia!

Zapraszamy na stronę i zakupy.

Więcej na stronie: http://addict.pl/partner,6993.html

Grupa ARCHICOM - sponsor drużyny RightWay na Mistrzostwach Świata w Nordic Walking - Szklarska Poręba/Jakuszyce 2013

Grupa Archicom jest liderem wśród deweloperów na rynku wrocławskim. Zajmuje się kompleksowym projektowaniem i realizacją osiedli mieszkaniowych i obiektów komercyjnych z przeznaczeniem na sprzedaż lub wynajem. Firma funkcjonuje od 1986 roku i swoją działalność koncentruje na rynku wrocławskim. Archicom zaprojektował i zrealizował ponad 150 obiektów mieszkaniowych i biurowych. Jako deweloper wybudował 2 500 mieszkań i apartamentów oraz 50 tys. m2 powierzchni biurowo-usługowej. Firma otrzymała tytuł „Najbardziej przyjaznego dewelopera w Polsce” w rankingu dziennika Rzeczpospolita. Obecnie realizuje największy kompleks biurowy we Wrocławiu West Forum oraz cztery samodzielne urbanistycznie osiedla społeczne. Misja firmy brzmi: „Kształtujemy przestrzeń, by była piękna, funkcjonalna i przyjazna człowiekowi”.

Grupa Archicom jest sponsorem drużyny RightWay na Mistrzostwach Świata w Nordic Walking - Szklarska Poręba/Jakuszyce 2013, które się odbędą 5.10.2013 r.

Więcej na stronie: http://www.archicom.pl

OK System

OK System Polska jest firmą wyspecjalizowaną w sprzedaży usług dla poprawy kondycji fizycznej, rekreacji, zdrowia i urody. W ramach współpracy użytkownicy kart OK System mogą korzystać z zajęć nordic walking oraz fitness oferowanych przez firmę RightWay.

Na zajęciach obowiązuje weryfikacja SMS-owa, dlatego prosimy o wcześniejsze 15-minutowe przybycie - przed zajęciami udostępnimy numer usługi, który należy wysłać do OK System. W ciągu dnia można skorzystać z jednej usługi.

U nas ćwiczysz bez żadnych dodatkowych opłat !!!

Więcej na stronie: http://www.oksystem.pl

Benefit Systems S.A.

Benefit Systems jest jedną z czołowych w Polsce firm dostarczających pozapłacowe świadczenia pracownicze z zakresu sportu i rekreacji, kultury oraz specjalnych programów kafeteryjnych.
Benefit to ok. 5500 aktywnych klientów, ok. 400.000 kart użytkowników oraz 4300 aktywnych obiektów.

Karty Benefit obowiązują na zajęcia nordic walking oraz fitness prowadzone przez RightWay. Podczas jednej wizyty można skorzystac z jednego rodzaju zajęć.

U nas ćwiczysz bez żadnych dodatkowych opłat !!!

Więcej na stronie: www.benefitsystems.pl

Fitnessinfo Polska

Fitnessinfo to miejsce gdzie można znaleźć aktualne informacje ze świata firnessu i nie tylko z całej Polski. Jeżeli chcecie wziąć udział w maratonie zumby, tańca, warsztatach, bezpłatnych zajęciach i pokazach, badaniach wydolnościowych, kursach szkoleniowych to trafiliście pod właściwy adres. Na stronie znajdują się również wizytówki trenerów oraz oferty pracy w szeroko pojętym fitnessie.

Więcej na stronie: www.fitnessinfo.info.pl

Moja Rodzina Wrocław

Serwis mojarodzina.wroclaw.pl wspiera rodzinę, promuje wartości rodzinne oraz inicjatywy i działania na rzecz rodziny. Można znaleźć na nim informacje dotyczące poradnictwa rodzinnego, prawnego oraz dane teleadresowe wrocławskich placowek wspierających rodzinę.
Strona zawiera również informacje przydatne rodzicom. Przez cały rok zbiera i publikuje dane o wydarzeniach, w których będą mogli wziąć udział ojcowie, mamy, babcie, dziadkowie i dzieci.

Więcej na stronie: www.mojarodzina.wroclaw.pl

Młodzieżowe Centrum Informacji i Rozwoju

Zadania Centrum zostały określone jako: informowanie, inspirowanie, wskazywanie, motywowanie, wspieranie i kształtowanie. Po co? Aby stworzyć młodzieży przestrzeń wzrostu – psychicznego, fizycznego, duchowego i społecznego.

Młodzieżowe Centrum Informacji i Rozwoju aktualnie wchodzi w skład jednostki budżetowej Gminy Wrocław – Centrum Informacji i Rozwoju Społecznego. Głównym celem MCIiR jest wszechstronny rozwój psychiczny, społeczny, duchowy i fizyczny, służący doskonaleniu osobowości młodego człowieka i pomagający w wyborze ról społecznych, oparty na dostępie do rzetelnej i szerokiej informacji, dlatego chętnie nawiązujemy współpracę w zakresie wymiany informacji.

MCIiR obejmuje patronatem: inicjatywy społeczne, wydarzenia z życia szkół i uczelni, konferencje, spotkania, festiwale, koncerty i inne wydarzenia kulturalne, wydarzenia sportowe i naukowe, akcje charytatywne. Młodzieżowe Centrum Informacji i Rozwoju jest także partnerem portali internetowych, organizacji młodzieżowych, instytucji działających na rzecz młodych ludzi oraz społeczności Wrocławia.

Więcej na stronie: http://mlodzi.wroclaw.pl/

Miasto w formie

Miasto w Formie jest programem realizowanym na zlecenie Miasta Wrocław. Ma na celu propagować i kształtować właściwe postawy prozdrowotne w zakresie badań profilaktycznych jak również codziennej aktywności fizycznej.

Aby przystąpić do programu wystarczy wejść na stronę internetową i założyć darmowe konto, następnie za wykonywanie badań profilaktycznych oraz aktywności fizycznych otrzymujemy punkty, które są gromadzone na naszym indywidualnym koncie.
Punkty, podobnie jak w innych programach lojalnościowych, można wymieniać na nagrody z katalogu.

Na stronie programu można znaleźć również bazę wiedzy zawierającą artykuły z tematyki zdrowego odżywiania, akcji profilaktycznych, etc. Miasto w Formie to również programy Szkoła w Formie oraz Dolnośląski Senior w Formie.

RightWay jest partnerem programu, zarejestruj się w programie, przyjdź do nas na zajęcia, zbieraj punkty i odbieraj nagrody!!!

Więcej na stronie: www.miastowformie.pl

REKREACJA WROCŁAW

Rekreacja Wrocław to portal miejski skupiający najświeższe, najnowsze i najaktualniejsze wiadomości o tym, co dzieje się w naszym mieście.

Można tam znaleźć informacje dotyczące kultury, rozrywki, sztuki, muzyki, obiektów sportowych. Znajdziecie tam również ogłoszenia o naszych treningach pokazowych i konkursach.

Więcej na stronie: www.rekreacja.wroc.pl

FitFlex

FitFlex Sp. z o.o. to firma, która działa na polskim rynku od 2007 roku.
Dąży do stałego zwiększenia swojej oferty pakietów motywacyjnych dla Pracowników firm.
W ofercie FitFlex znajdują się karty fitness upoważniające do korzystania z ponad 2000 ośrodków sportowo-rekreacyjnych na terenie całej Polski.

U NAS Z KARTĄ FITFLEX ćwiczysz bez żadnych dodatkowych opłat !

Więcej na stronie: www.fitflex.pl


ZASADY KORZYSTANIA Z KARTY ...


Użytkownicy Karty FitFlex mogą korzystać w obiekcie RightWay z następujących usług:
 • zajęcia fitness sala (obowiązuje rezerwacja telefoniczna)
 • zajęcia fitness w parku
 • zajęcia Nordic Walking

KARTA FitFlex jest imienna i ważna za okazaniem dokumentu tożsamości, nie może być przekazywana innej osobie.

Dokument tożsamości: podczas wizyty Użytkownik Karty zobowiązany jest do okazania dokumentu ze zdjęciem.

Potwierdzenie wizyty: podczas wizyty w obiekcie RightWay Użytkownik będzie poproszony o podpisanie listy, na której zostanie odnotowana jego wizyta.

(...) Zasady honorowania Kart FitFlex

1. Okazanie Karty FitFlex przez użytkownika
Aby skorzystać z usług ośrodka sportowego użytkownik Karty FitFlex ma obowiązek okazania imiennej Karty FitFlex. Karta zawiera dane osobowe użytkownika: imię i nazwisko, nazwę firmy, numer Karty i podpis użytkownika na odwrocie.

2. Lista użytkowników

Użytkownik wypełnia i podpisuje listę znajdującą się na recepcji ośrodka sportowego (dostarczoną przez Fitflex Sp. z o. o. po podpisaniu umowy z ośrodkiem). Lista zawiera: imię i nazwisko użytkownika, nazwę firmy, numer Karty, datę wejścia i podpis użytkownika. Wszystkie dane na liście muszą być zgodne z danymi widniejącymi na Karcie FitFlex.

3. Informacje dla użytkownika

Użytkownik Karty FitFlex korzysta z usług na zasadach regulaminu obowiązującego w ośrodku/obiekcie RightWay:
 • fitness sala, fitness w parku = wejściówka obejmująca 1 godz. zajęcia,
 • nordic walking = wejściówka obejmująca 1,5 godz. zajęcia

4. Usługi dodatkowo płatne

Ponieważ część usług dostępnych w ośrodku sportowym nie jest objęta umową współpracy z Fitflex Sp. z o. o., ośrodek sportowy powinien poinformować użytkownika Karty FitFlex przed skorzystaniem z usługi dodatkowej, że usługa ta nie jest objęta posiadaną przez użytkownika Kartą FitFlex i użytkownik będzie musiał za nią zapłacić we własnym zakresie. Zasady świadczenia przez Partnera usług dodatkowych są określone przez regulamin świadczenia usług i cennik obowiązujących u Partnera w dniu świadczenia usługi dodatkowej na rzecz użytkownika.

Źródło: www.fitflex.pl


Copyright © 2012-2018 Wszystkie prawa do artykułów oraz fotografii zastrzeżone! Zakaz kopiowania bez zgody administratora strony. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Google+