Akceptujemy karty
Prowadzimy sprzedaż sprzętu

Prowadzimy sprzedaż sprzętu
Prowadzimy sprzedaż sprzętu
Prowadzimy sprzedaż sprzętu Prowadzimy sprzedaż sprzętu
Prowadzimy sprzedaż sprzętu
  •  
  •  
  • RIGHTWAY s.c
  • ul. Budziszyńska 113/9
  • 54-436 Wrocław
  • tel:
  • 602 689 215
  • 728 871 846
  •  


WSPÓŁPRACOWNICY

MAGDA STARSZAK

an image

Chciałaby być Robertem Capą albo Diane Arbus. Niestety nie jest, ale uwielbia wyrażać się w obrazie i słowie. Z pasją obserwuje miejskie zakamarki, uwiecznia ich bywalców i streetartowe pejzaże. Fanka fotografii wojennej i ulicznej, ale jej ulubionym tematem jest człowiek.

Uwielbia portretować i próbuje swoich sił w reportażu fotograficznym. Współpraca z ekipą RightWay była dla niej zupełnie nowym, ale udanym wyzwaniem.
Chcesz postawić przed nią kolejne?
Sprawdź, jak pstryka na www.starszak365.blogspot.com i napisz: magdalena.starszak[at]gmail.com

MARTA SZOPIŃSKA-KUŹMA

an image

Nasze logo, ulotki, karnety czy vouchery są jej autorstwa.
Uwielbia pracować z programem InDesign, program Photoshop podziwia za jego nieskończone możliwości, od czasu do czasu godzi się z Illustratorem, żeby popełnić na przykład logo.

Mówi, że dziewczyny z Rightway są klientem idealnym i że współpraca z nimi była czystą przyjemnością.
Ciągle w biegu - nie ma czasu stworzyć swojego portfolio, ale jeśli podobają Ci się jej projekty dla Rightway i potrzebujesz graficznej pomocy to napisz: marta[at]kuzma.biz

JAKUB FONFERKO

an image

Programista.
Programuje, programuje i jeszcze raz programuje, troche bawi się grafiką.
W ziemę jeździ na snowboardzie, latem lubi wyskoczyć nad polskie morze, czasami w góry.

jakubcyk[at]autograf.pl

BEATA BASZYŃSKA

an image

Moda na zdrowe odżywianie to chyba jedna z najlepszych, jakie mogły się kiedykolwiek pojawić - to jej motto!
Przeanalizuje Twój sposób odżywiania, dokona analizy składu ciała (sprawdzi m.in. poziom tłuszczu, wody, beztłuszczowej masy ciała) i na tej podstawie doradzi Ci odpowiedni sposób odżywiania, który zaspokoi indywidualne potrzeby Twojego organizmu.

Z RightWay współpracuje w zakresie doradztwa żywieniowego.

Chcesz dowiedzieć się więcej o sobie i swoim ciele - dzwoń
tel. +48 600 005 129


MATEUSZ WINKEL - INSTRUKTOR FITNESS
- ukończył administrację publiczną oraz zarządzanie
- uzyskał tytuł instruktora rekreacji ruchowej ze specjalnością fitness
- zdobył tytuł: Aerobik & Step Licencja B - Instruktor Zajęć Grupowych Fitness (IFAA) oraz Professional Fitness Pump & Tone Basic Instructor (PFS)
- absolwent szkoleń, m.in.: Wzmacnianie I (IFAA), Trener AQUA I (IFAA), Forma w ciąży (IFAA)
- brał udział w wielu warsztatach i konwencjach
- zawsze dużo wymaga od siebie jak i od innych. Stale doskonali swój warsztat, uczestnicząc w rozmaitych         szkoleniach i konwencjach fitness. Maniak ruchu we wszelkim możliwym wydaniu. Efektywne treningi, kilka kropel potu, jak i uśmiech klientów są dla niego najważniejsze.


ANNA STAROSZCZYK


(...) Często zapominamy o stopach. Wykonują tak ciężką pracę, a zdarza się, że zaczynamy o nich myśleć dopiero, gdy zabolą. Tymczasem stopy również wymagają odpowiedniej, regularnej pielęgnacji, by zachować estetyczny wygląd i zdrowie. Pielęgnacja stóp jest fundamentalną czynnością, o którą dbać powinny zarówno panie, jak i panowie. Na stopach przecież opiera się całe nasze ciało.  Dla każdego człowieka stopy to narząd konieczny do sprawnego i szybkiego poruszania się.

Swoją ofertę zabiegów kierują zarówno do pań, jak i panów. Wykonuje szeroką ofertę zabiegów manicure i pedicure, przede wszytskim pedicure leczniczy wraz z zabiegiem korygowania wrastających paznokci stóp.

Zabiegi podologiczne wykonywane przeze mnie obejmują: nagniotki, odciski, zgrubiały naskórek, wrastające paznokcie, suchą skórę, pękające pięty, modzele, masaż stóp oraz likwidację grzybicy stop.

Podczas zabiegów stosuje najskuteczniejsze i najbezpieczniejsze urządzenia, a metody pielęgnacji, upiększania oraz leczenia dobieram w zależności od indywidualnych potrzeb.

Moi klienci doceniają nie tylko najwyższy poziom usług, lecz także niepowtarzalny klimat i przyjazną atmosferę panującą podczas zabiegów.

Zabiegi wykunuje w domu u klienta.
W celu ustalenia terminu wizyty proszę o kontakt na numer telefonu 722 003 730 lub 728 871 846
Copyright © 2012-2018 Wszystkie prawa do artykułów oraz fotografii zastrzeżone! Zakaz kopiowania bez zgody administratora strony. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Google+