top of page
grafikfitwparku.jpg

CELLUSTOP - to trening ogólnorozwojowy, podczas którego dzięki dużej liczbie powtórzeń danego ćwiczenia wpływamy na redukcję tkanki tłuszczowej, jak również kształtujemy wszystkie grupy mięśniowe poprzez wykorzystanie oporu własnego ciała.

 

Celem tych ćwiczeń jest wzmacnianie miejsc, gdzie pojawia się cellulit. Najczęściej są to pośladki, biodra i uda, ale również ramiona, łydki i okolice brzucha. Zapobiega i opanowuje nierównomierne rozłożenie komórek tłuszczowychw tkance podskórnej.

 

Dodatkowo efekt ten wspomaga automasaż, który uwalnia te okolice od powstałego napięcia i ujędrnia skórę™. Zajęcia cellustop w parku to połączenie lekcji aerobowej z wzmacniającą prowadzonych na łnie natury, w otoczeniu kojącej zieleni drzew i krzewów oraz śpiewu ptaków.

 

ZDROWY KRĘGOSŁUP zajęcia, których celem jest minimalizacja i zapobieganie bólom kręgosłupa, korekta postawy, z elementami pilatesa i jogi. 
Wzmacniające mięśnie gładkie i grzbietu, jak również rozluźniające i rozciągające napięte mięśnie pleców. Podczas zajęć wykorzystywane są hantle, piłki lub pracujemy z oporem własnego ciała. 
Ćwiczenia odbywają sie na matach. Zdrowy kręgosłup to typowe zajęcia statyczne połączone z wyciszeniem i obcowaniem z przyrodą. 

 

  1. Wszystkich chętnych na zajęcia FITNESS w PARKU obowiązują każdorazowo zapisy deklarujące obecność na zajęciach.

  2. Zapisy na konkretny dzień i godzinę odbywają się pod nr tel. 728 871 846, 602 689 215 do godz.15:00 dnia poprzedzającego zajęcia.

  3. Maksymalna liczba uczestników 15 osób na zajęciach

Regulamin zajęć:

Treningi Fitness

Poniedziałki, piatki godz. 17:30 - 18:30 
zbiórka na parkingu samochodowym, wzdłuż ul. Waligórskiego, naprzeciwko pomnika Chopina 
** zajęcia fitness w parku są zawieszone w okresie paŸdziernik-marzec

bottom of page