GRAFIK ZAJĘĆ NORDIC WALKING 
(ważny od 01.10.2018)

OPIS ZAJĘĆ NORDIC WALKING Z ELEMENTAMI FITNESSU

ZAJĘCIA DLA WSZYSTKICH i POCZĄTKUJĄCYCH I ŚREDNIOZAAWANSOWANYCH
NORDIC WALKING - ogólnorozwojowy trening dla wszystkich którzy chcą nauczyć się techniki marszu nordic walking lub ją doskonalić. Lekcja wzbogacona jest o ćwiczenia ogólnorozwojowe na różne partie mięśni.
NORDIC WALKING & TBC - to trening gdzie uczymy prawidłowej techniki marszu nordic walking oraz doskonalimy ją. Dodatkowo to idealny trening dla osób chcących pozbyć się zbędnych kilogramów oraz wyrzeźbić sylwetkę. 
NORDIC WALKING & ZDROWY KRĘGOSŁUP - ogólnorozwojowy trening dla wszystkich którzy chcą nauczyć się techniki marszu nordic walking lub ją doskonalić. Dodatkowo, podczas zajęć koncentrujemy się na wzmacnianiu mięśni gładkich i grzbietu. Celem zajęć jest zmniejszenie bólu kręgosłupa, korekta postawy, jak również wzmocnienie, rozluźnienie i rozciągnięcie napiętych mięśni pleców. 
NORDIC WALKING & ZDROWY KRĘGOSŁUP / TBC - ogólnorozwojowy trening dla wszystkich którzy chcą nauczyć się techniki marszu nordic walking lub ją doskonalić. Dodatkowo, podczas zajęć koncentrujemy się na wzmacnianiu mięśni gładkich i grzbietu. Celem zajęć jest z mniejszenie bólu kręgosłupa, korekta postawy, jak również wzmocnienie, rozluźnienie i rozciągnięcie napiętych mięśni pleców. Lekcja wzbogacona jest o ćwiczenia pozwalające pozbyć się zbędnych kilogramów oraz wyrzeźbić sylwetkę.
NORDIC WALKING TBC & Trening Rodzica z dzieckiem - ogólnorozwojowy trening dla wszystkich którzy chcą nauczyć się techniki marszu nordic walking lub ją doskonalić. Lekcja wzbogacona jest o ćwiczenia ogólnorozwojowe na różne partie mięśni. Lekcja o średniej intensywności pozwalająca na wspólną pracę rodzica z dzieckiem.

ZAJĘCIA DLA ZAAWANSOWANYCH
NORDIC WALKING TBC/FAT KILLER - trening o dużej intensywności ukierunkowany na spalanie tkanki tłuszczowej oraz zwiększenie wytrzymałości ogólnej.

WAŻNE! 
(*) na zajęcia oznaczone gwiazdką obowiązują zapisy telefoniczne do GODZ. 18.00 NA DZIEŃ PRZED ZAJĘCIAMI na nr tel. tel. 661-990-220, 661-993-663.
Treningi Nordic Walking nad Odrą

Zbiórka na parkingu przy skrzyżowaniu ul. Monte Cassino i ul. Smętnej (naprzeciwko serwisu samochodowego)

 Treningi Nordic Walking Park Południowy

Zbiórka na parkingu samochodowym, wzdłuż ul. Waligórskiego, na przeciwko wejścia do parku, za plecami pomnika Chopina

Treningi Nordic Walking Park Zachodni

Zbiórka na parkingu samochodowym przy CREATOR Klub ul. Szybowcowa 23, Wrocław 

Treningi Nordic Walking Park Grabiszyński

Zbiórka przy ul. Odkrywców (na wysokości parku).

Treningi Nordic Walking Park Tysiąclecia

Zbiórka na parkingu samochodowym przy ogródkach działkowych, przy ul. Granicznej, tuż za przejazdem kolejowym, obok ronda

 Treningi Nordic Walking Park Szczytnicki

Zbiórka na dużym parkingu samochodowym przy ul. Mickiewicza

Copyright © 2012-2018 Wszystkie prawa do artykułów oraz fotografii zastrzeżone! Zakaz kopiowania bez zgody administratora strony. Wszelkie prawa zastrzeżone.