22-23.10.2016 Wrocław. Szkolenie na Instruktora Nordic Walking

Zapraszamy na szkolenie! czekamy na Was we Wrocławiu!!!

Instruktor Nordic Walking # marszem dla zdrowia

Termin: 22 - 23.10.2016 r.

Miejsce: Wrocław

Cena: 350 pln

Prowadzący: Dorota Napora & Monika Świard

Zakres tematyczny:

Szkolenie jak i warsztaty skierowane są do wszystkich osób, którzy chcą poznać tę formę rekreacji oraz zdobyć podstawową wiedzę o tej dyscyplinie i nabyć praktyczne umiejętności poruszania się z kijkami.

Nordic Walking to intensywny marsz z kijami. Jest połączeniem techniki biegu na nartach i szybkiego marszu z użyciem specjalnie zaprojektowanych kijów.

Podczas treningu, przy zastosowaniu prawidłowej techniki, zaangażowane jest 90% mięśni ciała, co wpływa na wzmocnienie mięśni, ujędrnienie całego ciała i ogólną poprawę kondycji fizycznej. Poprawia się również dotlenienie organizmu, wydolność serca, a także praca układu krążeniowo - oddechowego. Zwiększa się ruchomość górnego odcinka kręgosłupa, a także łagodzi napięcia mięśniowe i ból w okolicy barków. Uprawianie Nordic Walking sprzyja również utrzymaniu odpowiedniej wagi ciała - w porównaniu ze zwykłym chodem, pozwala on na spalenie przeciętnie od 20% do 40% więcej kalorii.

Zapisz się: rightway@rightway.com.pl

Zarażamy pasją do Nordic Walking!


Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Informujemy, iż od 1 czerwca 2021 nastąpi zmiana cen usług RightWay. Szczegółowe informacje dostępne są w zakładce CENNIK/CENNIK NORDIC WALKING. Nowy cennik zostanie Państwu wysłany w dniu 29.05.2021r