23.09.2017 r. FINAŁ AKADEMII ZDROWIA SANTANDERA

W ubiegłą sobotę 23.09.2017 r. we Wrocławiu w Parku Południowym miał miejsce finał Akademii Zdrowia Santandera. W imprezie wzięło udział ponad 600 osób. Zawodnicy nordic walking mogli rywalizować na trzech dystansach – 2,5 km, 5 km oraz 10 km, natomiast biegacze pokonali 10 km.

Mimo niezbyt sprzyjających warunków pogodowych, klub RightWay był licznie reprezentowany na trasie zawodów. Dziękujemy Alinie, Joli, Agnieszce, Ewie, Ani, Marcinowi, Zenkowi, Adrianowi, Małgosi, Michalinie i Sławie za ciężką pracę na trasie, za reprezentowanie RightWay. Gratulujemy Wam super czasów i miejsc, gratulujemy Adrianowi I-wszego miejsca!!!

RightWay nie tylko był widoczny na trasie ale także promował nordic walking w ustawionym na terenie miasteczka zawodów namiocie. Dziękujemy Arkowi i Damianowi za obsługę, doping, zdjęcia oraz filmy z wydarzenia.

Gratulujemy również wszystkim uczestnikom zawodów, którzy swoim udziałem w finale Akademii Santandera pokazali, że nie straszna im niesprzyjająca pogoda a także poprzez zakup pakietów startowych wsparli Dom Dziecka z Kątów Wrocławskich. Oby tak dalej!!!


Ostatnie posty

Zobacz wszystkie