AKTUALNOŚCI: przerwa świąteczna w zajęciach nw & fitness. Nasze udogodnienia dla Klienta.

W związku ze zbliżającymi się świętami Bożego Narodzenia informujemy, że wrocławski klub RightWay będzie nieczynny od dnia 20.12.2015 do 8.01.2016.Na zajęcia nordic walking z elementami fitnessu oraz fitnessu zapraszamy od soboty 9.01.2016:9.00 NORDIC WALKING Park Grabiszyński11.30 NORDIC WALKING Park Szczytnicki11.30 NORDIC WALKING Park 1000-lecia

NASZE UDOGODNIENIA DLA KLIENTA

Płatności za KARNETY na zajęcia nordic walking z elementami fitnessu w RightWay s.c.

1. Zarezerwowania i wykupienia karnetu miesięcznego na nordic walking z elementami fitnessu należy dokonać najpóźniej do 30 dnia danego miesiąca na miesiąc kolejny.

W RightWay  istnieją dwie możliwości płatności za karnety: gotówka, przelew na konto. Płacąc przelewem musisz dokonać wpłaty odpowiednio wcześniej, pamiętaj że za datę płatności uznamy datę wpływu na konto. Opłacony KARNET zostanie wystawiony i będzie do odbioru u instruktora prowadzącego, na pierwszych zajęciach w miesiącu.

Nasze konto bankowe to: mBANK 16 1140 2004 0000 3102 7444 8625

Płacąc przelewem unikniemy noszenia ze sobą na zajęcia gotówki oraz straty czasu jaki instruktor musi poświęcić na zainkasowanie gotówki  i wystawienie KARNETU.

2. Dzięki formie płatności przelewem możesz spokojnie przemyśleć zakup KARNETU i wybór jednostek treningowych.

3. Zastanów jaki karnet jesteś w stanie wykorzystać w ciągu miesiąca i jaki jest dla ciebie najkorzystniejszy. Istnieje wiele możliwości -  od karnetów wg ilości wejść do karnetów bez ograniczeń. NOWOŚĆ! Istnieje też możliwość dokupienia dodatkowych wejść do wykorzystanego karnetu (tańsza opcja niż wejścia jednorazowe) ale tylko w miesiącu, którego karnet dotyczy.


Ostatnie posty

Zobacz wszystkie