top of page

Aktywnie podczas weekendu 11-12.04.2015

W ostatni weekend w naszym mieście wiele się działo. Był Bieg Kobiet, były Targi Żyj i Mieszkaj we Wrocławiu.

Wrocławska szkółka RightWay fitness&nordic walking również aktywnie promowała zdrowy styl życia pośród uczestników tych właśnie eventów.

(...) Żyj i mieszkaj we Wrocławiu - targi nieruchomości ...

... ofer­ty firm de­we­lo­per­skich, po­ra­dy ar­chi­tek­tów i pro­jek­tan­tów wnętrz a także bieg na orien­ta­cję, za­ję­cia z jogi oraz tre­ning no­dic wal­king – to tylko nie­któ­re z pro­po­zy­cji pod­czas tar­gów miesz­ka­nio­wych "Żyj i miesz­kaj we Wro­cła­wiu", które czekały na odwiedzających. A wszystko całkowicie za darmo!

Podczas dwudniowego spotkania, każdy mógł bezpłatnie spróbować swoich sił w biegu na orientację na terenie Hali Stulecia, Parku Szczytnickiego oraz Pergoli. Uczestnicy do wyboru mieli dwie trasy. Łatwiejszą, przygotowaną specjalnie dla spacerowiczów oraz rodzin z dziećmi. Drugą, profesjonalną trasę dla biegaczy o długości około 3 kilometrów, która przebiegała przez najatrakcyjniejsze części parku Szczytnickiego.

Dla tych, którzy preferują coś zarówno dla ciała jak i ducha, przygotowano na świeżym powietrzu zajęcia z jogi oraz godzinne treningi nordic walking, połączone z ćwiczeniami ogólnorozwojowymi. Zaś dla najmłodszych miłośników sportu, trenerzy klubu Polonia Wrocław przygotowali krótkie warsztaty z podstaw sztuki piłkarskiej. Wstęp na wszystkie zajęcia był bezpłatny.

Zapraszamy do galerii zdjęć.


bottom of page