top of page

Drużyna RightWay w blokach startowych! 2 kwietnia 2016 V Otwarte Mistrzostwa Legnicy w NW

V Otwarte Mistrzostwa Legnicy w Nordic Walking 2 kwietania 2016 Drużyna RightWay w gotowości!

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Legnicy zaprasza wszystkich pasjonatów nordic walking do udziału w V Otwartych Mistrzostwach Legnicy w Nordic Walking.

(...) To już niemal tradycja, że w kwietniu OSiR w Legnicy organizuje Otwarte Mistrzostwa Legnicy w Nordic Walking. W tym roku jubileuszowa V edycja Mistrzostw odbędzie się 2 kwietnia br (sobota) w Parku Miejskim o godzinie 11:00. Trasa o długości 6200 m prowadzić będzie po alejach Parku Miejskiego.Przed Mistrzostwami o godzinie 10:00, specjalnie dla miłośników –amatorów Nordic Walking na przygotowanej trasie o długości 1500  wyruszy marsz rekreacyjny, bez pomiaru czasu i współzawodnictwa. Mile widziani będą również seniorzy.W V Otwartych Mistrzostwach Legnicy w Nordic Walking rywalizować będą panie i panowie w następujących kategoriach wiekowych:16 - 29 lat30 - 39 lat40 - 49 lat50 - 59 latpow. 60Mistrzostwa rozpocznie rozgrzewka z instruktorem. Następnie zawodnicy po sygnale wyruszą na trasę. Nad przebiegiem Mistrzostw czuwać będą sędziowie.Organizator zapewnia elektroniczny pomiar czasu,  poczęstunek oraz gorące napoje, a zwycięzcom nagrody. Miejsca I – III nagrodzone zostaną statuetkami., w kat. generalnej – pucharami. Najszybszy legniczanin i legniczanka  otrzymają również statuetki, a wszyscy uczestnicy  Mistrzostw, po przekroczeniu linii mety,  okazjonalny medal.Prowadzona będzie również klasyfikacja osób niepełnosprawnych.Obowiązuje limit uczestników do 150 osób.Wpisowe  - 15 zł, niepełnosprawni i bieg rekreacyjny -  nieodpłatnieZgłoszenia przyjmowane są jeszcze do 29 marca poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego na stronie www.osir.legnica.pl w zakładce „Mistrzostwa Nordic Walking” lub osobiście w dniu imprezy, w biurze zawodów  do godziny 10.00.

Warto rywalizować, ale warto również zaprezentować prawidłową technikę marszu nordic walking! Dlatego zapraszamy do udziału w mistrzostwach!

Prawidłowa technika i dobry czas = Mistrzostwa Nordic Walking


bottom of page