Dystrybucja sprzętu sportowego do NORDIC WALKING & ROLLSKI - wśród naszych produktów znajdziesz coś

Mamy nadzieję, że wśród naszych produktów znajdziesz coś dla siebie.

Oferujemy sprzęt i akcesoria do Nordic Walking, Rollski firm KV+, EXEL, ONE WAY, LEKI, TOKO, CASCO - firm, które produkują kije i inny sprzęt do szeroko pojętego biegania i chodzenia oraz specjalistyczną odzież do uprawiania obu tych dyscyplin.

Znajdziesz u nas: akcesoria, części do kijów, kije, kaski, nartorolki, wiązania, buty, rękawice i specjalistyczną odzież i inne.

***

Tylko odpowiednie kije Nordic Walking umożliwiają chodzenie prawidłową techniką.

W aktywności jaką jest Nordic Walking bardzo ważne jest aby dobrze dobrać kije i nie należy mylić kijów do nordic walkingu z kijami do trekkingu, na których nie da się chodzić techniką nordic walking.Zasadnicza różnica jest w rękawiczce - pasku kija. Powinna ona posiadać otwór na kciuk i utrzymywać dłoń w stałym kontakcie z rękojeścią kija. Dodatkowo warto zaopatrzyć się w rękawiczki do nordic walking, które ułatwiają odpowiednie uchwycenie kijków i ich użycie oraz zabezpieczą nasze dłonie przed chłodem w okresie jesienno-zimowym. Starając się zaspokoić potrzeby naszych Klientów sukcesywnie zwiększamy oferowany przez nas asortyment.  Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie i uwagi.

Zachęcamy do kontaktu z instruktorami RightWay ZADZWOŃ! MONIKA (tel. 602 689 215, 661 993 663)     

DOROTA (tel. 728 871 846, 661 990 220) 

e-mial: rightway.wroclaw@gmail.com