Festiwal sportów dla dzieci, Wannado w Katowicach.

Wannado i Katowice! pomimo niesprzyjającej pogody dzisiejszy festiwal sportowy dla dzieci na AWF w Katowicach, WANNADO, przyciągnął spore tłumy odwiedzających a co najważniejsze mega aktywnych osób.Już od godziny 11.00 najmłodsi wraz z rodzicami mogli zapoznać się z ofertą zajęć sportowych różnych klubów z Katowic i okolic. Mogli poznać i spróbować rozmaitych dyscyplin, jak np. hokej, jeździectwo, żeglarstwo, nordic walking i wiele innych.

Podobnie, jak we Wrocławiu tak i tutaj przy stosiku Santander CONSUMER BANK nasi instruktorzy, instruktorzy Polskiej Federacji Nordic Walking zarażali pasją do nordic walking najmłodszych, jak również ich rodziców i opiekunów. Przeprowadziliśmy pokazy techniki marszu, jak również krótkie lekcje dla chętnych, którzy od dziś wiedzą, że to nie jest tylko zwykły marsz z kijami :) Wszystkich odważnych, którzy spróbowali swoich sił w nordic walking nagrodziliśmy upominkami.

Dziękujemy Katowicom za tak serdeczne przyjęcie!


Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Informujemy, iż od 1 czerwca 2021 nastąpi zmiana cen usług RightWay. Szczegółowe informacje dostępne są w zakładce CENNIK/CENNIK NORDIC WALKING. Nowy cennik zostanie Państwu wysłany w dniu 29.05.2021r