top of page

Fitness na Pergoli

RightWay fitness&nordic walking zostało partnerem projektu “Fitness na Pergoli” organizowanego przez Centrum Informacji i Rozwoju Społecznego.Ufundundowaliśmy 5 wejściówek na ogólnorozwojowy trening nordic walking do wykorzystania w jednym z wrocławskich parków, gdzie prowadzimy zajęcia grupowe, zgodnie z obowiązującym grafikiem zajęć. Osoby, które nie dysponują własnym sprzętem do nordic walking otrzymają od nas na czas zajęć zupełnie bezpłatnie profesjonalne kije nw.(...) Wakacyjny projekt „Fitness na Pergoli” organizowany przez program „Miasto w Formie” przy współpracy z Halą Stulecia daje możliwość zadbania o swoje ciało na wakacje. W wybrane soboty lipca i sierpnia w godz. 12.00-15.00 tuż przy Pergoli będą prowadzone bezpłatne treningi fitness. Wydarzenie skierowane jest do wszystkich wrocławian, bez względu na wiek i płeć.Sobotnie zajęcia ruchowe w plenerze stanowią doskonałą okazję, by być fit na wakacje. Każdy termin przypisany jest do innego klubu fitness, zatem zajęcia będą różnorodne. Nie zabraknie zumby, tańca, zajęć modelujących sylwetkę oraz ćwiczeń relaksacyjnych. Uczestnicy zajęć sportowych otrzymają karty do zbierania naklejek za sobotnie fitness – osoby najaktywniejsze otrzymają na zakończenie upominki od „Miasta w Formie”. Pamiętajcie, że dobra forma się opłaca!„Fitness na Pergoli” jest elementem cyklu weekendowych imprez „Lato na Pergoli”, dzięki którym przetrwanie lata w mieście okaże się łatwiejsze i przyjemniejsze, niż myślicie! Na uczestników czekają, oprócz zajęć sportowych, atrakcje kinowe, kulinarne i animacje dla dzieciaków.

Zapraszamy do śledzenia strony www.miastowformie.pl, gdzie na bieżąco będą zamieszczane informacje przypisane do konkretnych terminów. Startujemy już 12 lipca! Dołącz do wydarzenia na Facebooku.

Terminy: 12 lipca, godz. 12.00-15.00; 19 lipca, godz. 12.00-15.00; 26 lipca, godz. 12.00-15.00; 2 sierpnia, godz. 12.00-15.00; 16 sierpnia, godz. 12.00-15.00; 30 sierpnia, godz. 12.00-15.00


bottom of page