I Transgraniczne Zawody Nordic Walking


Wspólnie ze Stowarzyszeniem Rozwoju Sportu Krośnieńskiego zapraszamy serdecznie 3 maja do wzięcia udziału w I Transgraniczych Zawodach Nordic Walking.  W imprezie może wziąć udział każdy. Nie jest istotny ani wiek ani też technika marszu nordic walking. Ważna jest jedynie chęć  aktywnego spędzenia wolnego czasu, dlatego zachęcamy do udziału całe rodziny.  Zapraszamy wszystkich tych którzy już chodzą z kijami i tych, którzy nigdy nie próbowali tej formy rekreacji. Podczas imprezy będzie można skorzystać z porad fachowców.  Instruktorzy NORDIC WALKING będą uczyć techniki poruszania się z kijami, prawidłowej rozgrzewki oraz ćwiczeń rozciągających. Dla wszystkich, którzy wezmą udział w krośnieńskim spacerze Nordic Walking organizatorzy zapewniają pamiątkowe koszulki i dyplomy, a dla zwycięzców Puchary i nagrody rzeczowe.

Impreza jest elementem projektu „ Akademia rekreacji ruchowej pogranicza - przez sport i rekreację ku współpracy i integracji" współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu Karpackiego w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Rzeczpospolita Polska-Republika Słowacka 2007-2013.

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Informujemy, iż od 1 czerwca 2021 nastąpi zmiana cen usług RightWay. Szczegółowe informacje dostępne są w zakładce CENNIK/CENNIK NORDIC WALKING. Nowy cennik zostanie Państwu wysłany w dniu 29.05.2021r