KURS PODSTAW TECHNIKI NORDIC WALKING - zajęcia praktyczne w plenerze.

Uprzejmie informujemy, że Wrocławskie Centrum Sportowe RightWay s.c. rozpoczęło rekrutację na kurs podstaw techniki marszu Nordic Walking - soboty, luty 2016 - zajęcia praktyczne w plenerze.

Zapisy odbywają się poprzez e-mail: rightway@rightway.com.pl

Koszt uczestnictwa ponoszą uczestnicy kursu. Cena: 88 zł/ obejmuje pracę na profesjonalnym sprzęcie do NW firmy LEKI

PROGRAM RAMOWY: Miejsce: Wrocławski Park Szczytnicki

Termin: każda sobota lutego 2016  (6, 13, 20 i 27.02.2016)

KURS POPROWADZĄ LICENCJONOWANI INSTRUKTORZY I SĘDZIOWIE IFAA/PFNW

Szkolenie skierowane jest do osób, które właśnie rozpoczynają swoją przygodę z nordic walking oraz do studentów i absolwentów uczelni o profilach sportowych, turystycznych, medycznych, pedagogicznych. Zapraszamy również osoby posiadające już tytuł instruktora sportu bądź instruktora rekreacji, osoby związane zawodowo z turystyką lub rekreacją ruchową np. pilotów wycieczek, przewodników, wychowawców kolonijnych. 

Nasz kurs pozwoli opanować podstawową wiedzę teoretyczną i praktyczną z zakresu Nordic Walking (historia NW, dobór sprzętu, wskazania i przeciwwskazania do uprawiania Nordic Walking, technika marszu) i zaznajomi uczestników z prawidłową techniką marszu i ćwiczeniami uzupełniającymi trening. Jest idealnym wprowadzeniem przed przystąpieniem do kursu na Przewodnika NW czy INSTRUKTORA NW.

Zapraszamy do udziału!


Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Od 1.06.2021 zmiana cennika RightWay

Informujemy, iż od 1 czerwca 2021 nastąpi zmiana cen usług RightWay. Szczegółowe informacje dostępne są w zakładce CENNIK/CENNIK NORDIC WALKING. Nowy cennik zostanie Państwu wysłany w dniu 29.05.2021r