top of page

Mamy I, II i III miejsce w V Przełajowych Mistrzostwach Dolnego Śląska w Nordic Walking - Oleśnica 2

Drużyna RightWay fitness & nordic walking szalała dziś w Oleśnicy na V Przełajowych Mistrzostwach Dolnego Śląska w Nordic Walking!

Oleśnicki Park Nad Stawami był pełen pasjonatów nordic walking!

Dzień nie zapowiadała się wyjątkowo - Wrocław rano powitał nas chłodem i deszczem, ale Oleśnica w rekompensacie obdarowała nas 1, 2, 3 miejscem na pudle! 

RightWay dumnie reprezentowali Bogusia, Jola, Adrian, Arek, Józek, Andrzej oraz maskotka drużyny - Ela. Towarzyszyli nam również żona Józefa, Andrzeja oraz Grzegorz i małżonek Bogusi, jako obsługa techniczna. Zaś nad drużyną czuwała nasza instruktorka Dorota.

Reprezentacja RightWay startowała w dwóch dystansach: 5,6 km oraz 11,6 km Na podium stanęli Jola (miejsce I), która zmagała się z czasem na dystansie  11,6 km oraz Adrian (miejsce II) i Arek (miejsce III), którzy swych sił próbowali na trasie 5,6 km Wszystkim startującym należą się ogromne gratulacje ! dzielnie walczyli na trasie. Pochwała należy się również za technikę! 

(...) "Jako instruktor drużyny, rosłam z dumy patrząc na ich piękny marsz!" mówi instruktorka Dorota.

Gratulujemy również pozostałym uczestnikom: Józkowi 4 miejsca, Bogusi 7 pozycji oraz Andrzejowi! 

Podziękowania również dla małżonki Józefa za wspaniałe, pyszne ciasto - jak zawsze RightWay piknikował po rywalizacji :) mniam!

Wszystkim, składamy serdeczne gratulacje

i życzymy dalszych sukcesów w NW! Zapraszamy do galerii zdjęć na fotorelację z wydarzenia.

bottom of page