Nadchodząca PREMIERA!!!"Nordic walking dla Każdego" Dobra kondycja i zdrowie są na wyciągnięcie ręki, a raczej... kija

RightWay jako partner Aleksandra Wilanowskiego ma niezmierną przyjemność zaprezentować nadchodzącą premierę poradnika o nordic walking autorstwa Aleksandra Wilanowskiego, absolutną nowość na rynku wydawniczym 2014 r. – „Nordic Walking dla każdego”. Premiera już 23.05.2014 r.!!!

W książce znajdziecie wiele ciekawych informacji na temat nordic walkingu, jak również rozdział o polecanych szkołach nordic walkingu w Polsce, m.in instruktorach RightWay. Przyłapali nas w trakcie marszu w zimowej scenerii :)

(...) Autor książki – instruktor, pasjonat i popularyzator nordic walkingu – w swoim autorskim poradniku przekonuje, że marsze z kijami to nie tylko moda i pomysł na niedzielny spacer, ale skuteczny i wszechstronny sposób na polepszenie sprawności fizycznej. Aleksander Wilanowski dzieli się tu całą swoją wiedzą i wieloletnim doświadczeniem. Tak jak podczas treningów, tak i w książce prowadzi czytelnika przez kolejne etapy nauki poprawnej techniki i zachęca do systematycznego wysiłku. Dodatkowo czytelnik otrzymuje praktyczne wskazówki i bogaty zestaw ćwiczeń urozmaicających. Dzięki temu jest to poradnik dla każdego – niezdecydowanych i początkujących zmobilizuje do treningów, a tym, którzy już poznali zalety nordic walkingu, pomoże trenować z pełną świadomością i  największą korzyścią dla zdrowia, kondycji, zgrabnej sylwetki i pozytywnego nastroju.W książce znajdziesz:opis prawidłowej techniki marszu z kijamiporady dotyczące właściwego dopasowania sprzętu ponad 150 ćwiczeń: rozgrzewających, wzmacniających i rozciągającychponad 330 kolorowych zdjęćzestawienie najładniejszych tras i najlepszych polskich instruktorów

Zwiastun książki i filmu "Nordic walking dla każdego": http://youtu.be/5GqNoRaIkX8

Copyright © 2012-2018 Wszystkie prawa do artykułów oraz fotografii zastrzeżone! Zakaz kopiowania bez zgody administratora strony. Wszelkie prawa zastrzeżone.