NASZE DRUGIE URODZINY - podsumowanie października


Październik był dla nas miesiącem szczególnym, ponieważ właśnie wtedy firma RightWay obchodziła swoje drugie urodziny.  W związku z tym ten szczególny czas obfitował w różne wydarzenia, konkursy, spotkania, treningi.

Jak w dobrym filmie rozpoczęliśmy od trzęsienia ziemi, czyli od organizacji dużego, otwartego treningu nordic walking w samo południe w Parku Grabiszyńskim. Cieszymy się, że zarówno pogoda jak i uczestnicy dopisali. Trudno mówić tu o rekordowej liczbie uczestników, ale...przyjmijmy, że ustaliliśmy własny rekord, który będziemy się starli pobić podczas kolejnych takich otwartych, urodzinowych treningów, a Wy nam w tym pomożecie.

Ten miesiąc to również tradycyjnie już odbywający się Tydzień Ruchu we Wrocławiu. Aktywnie uczestniczyliśmy w jego organizacji jako partner wydarzenia prowadząc treningiuim  we wrocławskich parkach oraz na Wyspie Słodowej. Trenerzy RightWay brali również udział we wspólnej akcji Gazety Wrocławskiej oraz Polskiego Stowarzyszenia Nordic Walking pt.:"Chodźcie z nami". Prowadziliśmy treningi w Parku Zachodnim i Parku Tysiąclecia.

Urodziny nie mogą się odbyć bez imprezy. My urodziny obchodziliśmy w naszym stylu, czyli najpierw trochę spalimy kalorii, żeby....potem je uzupełnić. Wybraliśmy na najbliższą Wrocławia górę - Ślężę. Na szczyt z Przełęczy Tąpadła wybraliśmy się szlakiem niebieskim, po krótkiej regeneracji, na dół szybko udaliśmy się szlakiem żółtym. A tam już relaks w ełni przy grillu i pysznościach przygotowanych przez uczestników wypadu. Na myśl o tych pysznościach cieknie ślinka. Wszyscy czekamy na kolejną wyprawę, tym razem - jeśli zima dopisze - na biegówki.

Ale miesiąc urodzinowy to nie były tylko same przyjemności. Nasze dwie instruktorki uczestniczyły w Konferencji pt.:"Aktywna Rehabilitacja, Rekreacja i Sport Osób Niepełnosprawnych" w Tarnowskich Górach, gdzie zaprezentowaliśmy wystąpienie na temat wykorzystania nordic walking w rehabilitacji osób z urazami stawów kolanowych, kręgosłupa i z endoprotezą stawów biodrowych.

Na koniec chcielibyśmy rozstrzygnąć urodzinowy konkurs dla osób, które wykazały się największą frekwencją na zajęciach nordic walking. Upominki otrzymują Bogusia, Hania i Józef. Dziękujemy za Waszą aktywną postawę i obecność, nawet wtedy, gdy innym się nie chce.

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Informujemy, iż od 1 czerwca 2021 nastąpi zmiana cen usług RightWay. Szczegółowe informacje dostępne są w zakładce CENNIK/CENNIK NORDIC WALKING. Nowy cennik zostanie Państwu wysłany w dniu 29.05.2021r