Obchodzimy DNI SENIORA - 26.09.2015 Wrocławski Park Grabiszyński

Wrocławski klub RightWay wspólnie z Wrocławskim Centrum Seniora,  serdecznie zaprasza wszystkich, a szczególnie Dolnoślązaków, do udziału w tegorocznej edycji Święta  Seniorów, które w tym roku celebrujemy od 25 września do 11 października. Czas ten będzie obfitować w wiele atrakcji i nowości tegorocznej edycji. Wśród nich nie zabraknie konkursów z nagrodami, specjalnych promocji i bezpłatnych wydarzeń, a także imprez prozdrowotnych i sportowych.

Z tej okazji RightWay zaprasza wrocławskich Seniorów już 26 września 2015 r., w sobotę  na godz. 9.00  do Parku Grabiszyńskiego, do udziału w OTWARTYM TRENINGU NORDIC WALKING Z ELEMENTAMI FITNESSU. Zajęcia będą nie tylko pozwalały na naukę bądź doskonalenie techniki marszu z kijami, ale dodatkowo instruktorzy klubu będą zachęcali do zabaw ruchowych z kijami oraz ćwiczeń na różne partkie mięśni naszego ciała, ze szczególną uwagą na prawidłową postawę, zdrowe plecy i kregosłup.

PROGRAM ZAJĘĆ:            8.50  - zbiórka, parking samochodowy wzdłuż ulicy Odkrywców, na wysokości                      "przecięcia" parku Grabiszyńskiego, wydanie kijów z rezerwacji            9:00  - rozpoczęcie zajęć, rozgrzewka  9:15 -10:15 - trening właściwy - nauka i doskonalenie techniki marszu Nordic Walking,                       ćwiczenia ogólnorozwojowe na różne partie mięśni, gry i zabawy z kijami 10:15-10:30 - rozciąganie, zakończenie treningu

Instruktor prowadzący: Joasia Golec

Udział w zajęciach: Jednorazowy udział w zajęciach i wypożyczenie u instruktora profesjonalnych kijów do nordic walking: jedyne 5 PLN / osoba (*) (*) dotyczy wyłącznie seniorów, tj. osób w wieku 60+ (za okazaniem dokumentu ze zdjęciem)

Zapisy na zajęcia oraz zgłoszenia na rezerwację sprzętu: tel. 602 689 215, 728 871 846 e-mail: rightway@rightway.com.pl W zgłoszeniu należy podać imię i nazwisko, kontakt telefoniczny oraz liczbę par kijów do rezerwacji.

SE

RDECZNIE ZAPRASZAMY                                RightWay - droga do piękna, droga do zdrowia

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie