Podsumowanie 6 Mistrzostw Wrocławia w Nordic Walking - sukcesy zawodników RightWay

W dniu 15 października 2016 r. we Wrocławiu obyły się 6 Mistrzostwa Wrocławia w Nordic Walking o Puchar Prezydenta Wrocławia, jeden z większych turniejów nordic walking w Polsce, w którym uczestniczyło około 400 zawodników z całego kraju. W zawodach, w barwach reprezentacji RightWay wystąpili na trasach PROFI 1 i PROFI2, Rekreacyjnej m.in. Adrian Napora, Małgosia i Piotr Sakwerda, Bożenka i Andrzej Jarodzińscy, Agnieszka Freus, Ania Szymańska-Kasim, Józef Mędrak, Iwona Grydziuk, Janusz Grydziuk , Dorota Kołodziej, Magdalena Kowalczyk, Beata Kryś-Malcewicz i Marcin Malcewicz, Alina Jaszcz, Joasia i Witold Milczarek, Ela Kwiecień, Maciej Szatkowski, Marcin Żołędziowski oraz nasi instruktorzy i trenerzy Dorota i Arek Napora oraz Jola Jezierska.

Zawodnicy z RightWay zaprezentowali się naprawdę znakomicie. W 6MWNW wysokie pierwsze miejsce na trasie PROFI1 na dystancie 15,05 km, w kat. K30 zajęła Dorota Kołodziej, miejsce 2 w OPEN najlepsza Wrocławianka, Wrocławianin zajęli na trasie PROFI1(15,05 km) Jola Jezierska i na trasie PROFI2 (6,45km) Arek Napora, z kolei Adrian Napora w kategorii M1 na PROFI2 wywalczył 2 miejsce. Sukces odniosła również ekipa RioghtWay w kategorii drużyna - rodzina na PROFI2, gdzie Dorota , Arek i Adrian Napora zajęli zaszczytne 3 miejsce.

Odnotowaliśmy ogromny sukces wszystkich zawodników RightWay, niesamowity progres jeśli chodzi o czasy i technikę marszu. Osiągnięty sukces wszystkich walkerów to efekt ogromnej, ciężkiej pracy pod okiem instruktorów RightWay oraz pracy własnej.

Kadra instruktorska klubu RightWay pragnie podziękować wszystkim osobom, którzy wspierają działalność klubu i podziękować za tak liczny udział w imprezie. Składamy gratulacje wszystkim, którzy wystartowali, jak również ich rodzinom i przyjaciołom, którzy nas mocno wspierali i kibicowali nam.


Ostatnie posty

Zobacz wszystkie