top of page

Relacja z 2. edycji Jesiennego Rajdu Nordic Walking - Las Mokrzański

Prawdziwie letnia pogoda towarzyszyła sympatykom marszu z kijkami, którzy  22 września br. wzięli udział już w 2. edycji Jesiennego Rajdu Nordic Walking organizowanego przez RightWay we Wrocławiu.


Trasę rajdu, liczącą ok. 17 km, wytyczono leśnymi ścieżkami Lasu Mokrzańskiego, które o tej porze roku zachwyciły amatorów nordic walking paletą ciepłych barw.
W programie rajdu nie zabrakło wspólnej rozgrzewki, zabaw, jak również instruktażu prawidłowej techniki NW.Każdy z uczestników rajdu wziął udział w losowaniu atrakcyjnych nagród – „darów jesieni” oraz głównej- vouchera o wartości 200 zł do wykorzystania we wrocławskiej restauracji ART.

Na mecie Nordic Walkerzy mogli skosztować upieczonych samodzielnie kiełbasek, a także smakowitych własnych wypieków. Na koniec każdy z uczestników obdarowany został pamiątkowym okolicznościowym medalem "z grzybkiem".

Rajd okazał się wspaniałą zabawą dla całych rodzin. Imprezie towarzyszyła piękna pogoda i fantastyczna atmosfera. Obecność pasjonatów Nordic Walkingu, mieszkańców Wrocławia, różnych grup zawodowych, służyła integracji wszystkich, dla których liczy się dbałość i troska o zdrowie, dobrą formę i kondycję.

Taka właśnie idea przyświeca organizatorom, firmie RightWay  Wrocławia, którzy od lat z powodzeniem propagują na terenie Wrocławia i poza nim, zdrowy styl życia.

Zgodnie z obietnicą organizatorzy już dziś zapraszają wszystkich do udziału w 3. Mikołajkowym Rajdzie NW oraz w mini Rajdzie NW Halloween, 27.10 we wrocławskim Parku Grabiszyńskim - upiorni walkerzy! . Szczegóły na stronie www.rightway.com.pl

bottom of page