Relacja z Dnia Ojca na Wyspie Słodowej

RightWay i Dzień Ojca na Wyspie Słodowej

22 czerwca w godz. 13.00-18.00 na Wyspie Słodowej miała miejsce  impreza z okazji Dnia Ojca. Przygotowane zostały liczne stoiska, animacje i warsztaty. Udział we wszystkich wydarzeniach był całkowicie bezpłatny.

Niedziela, 22 czerwca 2017 była dniem sportu, nauki i zabawy na wielkim festynie rodzinnym, kończącym tegoroczny Miesiąc Rodziny. Impreza miała charakter integracyjny i wielopokoleniowy, każdy, odwiedzający w tym czasie Wyspę Słodową mógł  znaleźć coś dla siebie. Organizatorzy przygotowali mnóstwo atrakcji: malowanie twarzy, animacje dla dzieci, gry i zabawy sportowe, porady specjalistów z różnych dziedzin. Można było dokonać pomiaru analizy składu ciała, jak również doświadczyć czym tak właściwie jest Nordic Walking oraz dowiedzieć się, jak prawidłowo używać kijów do nordic walking tak aby uzyskać zaplanowane efekty w treningu sportowym. Wszyscy, którzy odwiedzili stoisko RightWay mogli poznać różnice pomiędzy kijami do nordic walkingu a trekkingu oraz poznać wskazówki którymi należy się kierować przy zakupie sprzętu do uprawiania nordic walking. Wydarzenie spotkało się z bardzo dużym zainteresowaniem. Cieszymy się, że jesteście zainteresowani marszami nordic walking wspólnie z nami!


Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Od 1.06.2021 zmiana cennika RightWay

Informujemy, iż od 1 czerwca 2021 nastąpi zmiana cen usług RightWay. Szczegółowe informacje dostępne są w zakładce CENNIK/CENNIK NORDIC WALKING. Nowy cennik zostanie Państwu wysłany w dniu 29.05.2021r