Relacja z Rajdu Nordic Walking


Za nami Rajd Nordic Walking „Dla serca”, który zorganizowaliśmy wokół Jeziora Lubachowskiego w Zagórzu Śląskim. Naszym celem było spotkać się w jak największym grupie nordic walkingowców i spędzić wspaniały czas na wspólnym trenowaniu, motywowaniu się i inspirowaniu swoimi historiami i działaniami :) Mamy nadzieję, że wyjazd dodał wszystkim niesamowitego kopa do jeszcze częstszego chodzenia!

Pogoda nam dopisała, bo pomimo jesieni towarzyszyła nam iście letnia temperatura i słoneczko a wszysko w przepięknych kolorowych barwach jesieni! W imprezie wzięło udział 13 osób. Rajd rozpoczął się od przywitania zgromadzonych, omówienia spraw organizacyjnych. Następnie udaliśmy się w kierunku Zagórza Śląskiego. W trasę wyruszylińsmy spod zamku Grodno, kolejno dotarliśmy na taras widokowy skąd wyruszyliśmy w kierunku zapory na Jeziorze Lubachowskim. Mini rozgrzewką był dla nas marsz w kierunku zamku, tak aby już na pierwszym postoju wykonać kilka ćwiczeń ogólnorozwojowych. Następnie zeszliśmy pod zaporę gdzie odbył się trening z dużą ilością ćwiczeń i zabawy. Kilka fotek i skierowaliśmy swój marsz na zamek Grodno, gdzie na uczestników rajdu czekała biesiada przy ognisku, która okazała się udaną formą wspólnej integracji.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom rajdu za pozytywną energię i mile spędzony wspólnie czas!

Photography: Dorota Napora

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Informujemy, iż od 1 czerwca 2021 nastąpi zmiana cen usług RightWay. Szczegółowe informacje dostępne są w zakładce CENNIK/CENNIK NORDIC WALKING. Nowy cennik zostanie Państwu wysłany w dniu 29.05.2021r