top of page

Relacja z targów Żyj i Mieszkaj

Za nami dwa dni Targów "Żyj i Mieszkaj we Wrocławiu", które miały miejsce w Centrum Biznesowym przy Hali Stulecia we Wrocławiu.

Pierwszego dnia pogoda nas nie rozpieszczała ... ale pomimo deszczu targi cieszyły się sporym zainteresowaniem wśród odwiedzających.

RightWay fitness & nordic walking Wrocław, jak zawsze promowało wśród wrocławian aktywny styl życia. Na naszym stoisku można było zapoznać się z ofertą zajęć nordic & fitness walking organizowanych przez nasz klub we wrocławskich parkach: GRABISZYŃSKIM, POŁUDNIOWYM, SZCZYTNICKIM, 1000lecia (os. Nowy Dwór), ZACHODNIM, jak również zakupić profesjonalny sprzęt do nordic walking firm takich jak: KV+, LEKI, ONE WAY, EXEL, odzież sportową firmy KV+ oraz poznać i "przygarnąć" Wrockoludka - nową maskotkę naszego miasta i miłośników nordic walking.

W drugim dniu targów, podczas bezpłatnego treningu ogólnorozwojowego nordic walking miał miejsce krótki pokaz prawidłowej techniki marszu, ćwiczeń ogólnorozwojowych. Udzielaliśmy wielu porad dotyczących aspektów zdrowotnych wynikających z uprawiania zarówno nordic walking, fitnessu, jak np. zajęć typu zdrowy kręgosłup czy pilates.

Wszystkim uczestnikom i odwiedzającym serdecznie dziękujemy i do zobaczenia na zajęciach.

bottom of page