RIGHTWAY partnerem NARODOWEGO DNIA SPORTU

RightWay jak co roku jest partnerem Narodowego Dnia Sportu. Z tej okazji już w sobotę 7 października 2017 r. zapraszamy do udziału w treningu w Parku Grabiszyńskim o godz. 9:00.

Poniżej więcej informacji na temat samej inicjatywy.

Ideą Narodowego Dnia Sportu, jest umożliwienie wszystkim chętnym dostępu do nieodpłatnych, specjalnie przygotowanych treningów w wielu dyscyplinach sportowych. Projekt skierowany jest zarówno do osób, które już uprawiają sport rekreacyjnie, jak i tych, które dopiero planują rozpoczęcie treningów. Część szkoleń prowadzą wybitni polscy sportowcy, z mistrzami olimpijskimi i mistrzami świata na czele. Narodowy Dzień Sportu od lat mocno wspierają największe gwiazdy polskiego sportu. Ambasadorami byli do tej pory m.in. Iwona Guzowska, Andrzej Supron, Jacek Wszoła, Krzysztof „Diablo” Włodarczyk, Kajetan Broniewski, Robert Mateusiak, Przemysław Saleta, Klaudia Jans – Ignacik czy Mariusz Czerkawski.  Podczas zeszłorocznej edycji Narodowego Dnia Sportu w całej Polsce odbyło się kilka tysięcy bezpłatnych treningów, w ponad 100 dyscyplinach sportowych. W zajęciach i treningach udział wzięło prawie 300 000 osób w kilkuset miejscowościach w całej Polsce.

- Narodowy Dzień Sportu jest dla każdego. Jeżeli rozpoczynasz przygodę ze sportem – udział w NDS pomoże Ci znaleźć odpowiednią dyscyplinę. Jeżeli uprawiasz sport rekreacyjnie - podpowiemy Ci jak poprawić wyniki i rozwijać umiejętności, a także jak zachować bezpieczeństwo i prawidłowo się odżywiać. W projekt od lat  angażują się polskie gwiazdy sportu takie jak Andrzej Supron, Krzysztof „Diablo” Włodarczyk czy Robert Mateusiak, którzy oprócz pełnienia roli honorowych Ambasadorów NDS,  biorą udział w spotkaniach z fanami i prowadzą treningi - mówi Krystyna Radkowska, prezes Fundacji Zwalcz Nudę – organizator Narodowego Dnia Sportu.

Największym wydarzeniem w ramach tegorocznej edycji Narodowego Dnia Sportu jest Piknik odbywający się na błoniach PGE Narodowego w Warszawie w godzinach 12:00 - 17:00.

Na stronie www.narodowydziensportu.pl dostępny jest szczegółowy program całego wydarzenia, a 15 września 2017 roku rozpoczną się internetowe zapisy na bezpłatne zajęcia sportowe w Warszawie oraz w całej Polsce.

Projekt Narodowy Dzień Sportu jest współfinansowany ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki. Piknik w ramach NDS jest współfinansowany ze środków dzielnicy Praga – Południe m.st. Warszawy.

Patronami Honorowymi wydarzenia są: Polski Komitet Olimpijski oraz Fundacja Teraz Polska. Partnerem strategicznym Pikniku w ramach NDS jest PGE Narodowy


Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Informujemy, iż od 1 czerwca 2021 nastąpi zmiana cen usług RightWay. Szczegółowe informacje dostępne są w zakładce CENNIK/CENNIK NORDIC WALKING. Nowy cennik zostanie Państwu wysłany w dniu 29.05.2021r