top of page

RightWay zmienia ludzi na aktywnych i zaangażowanych w sport

  • Dorota Napora

Nazywam się Dorota Napora i od 10 lat jestem związana z #RightWay Ponad 10 lat jest instruktorem zajęć grupowych aerobic & step, pilates, stretching niemieckiej międzynarodowej szkoły International Fitness & Aerobic Academy (IFAA) oraz Instruktorem, sędzią Nordic Walking i trenerem BungyPump (New Walking)Polskiej Federacji Nordic Walking.

W mojej pracy zawodowej naczelną wartością jest profesjonalizm prowadzonych zajęć, stałe rozwijanie wiedzy, umiejętności i postaw trenerskich. Nieustannie się dokształcam i poszukuję nowych metod zachęcania dzieci i dorosłych do aktywności fizycznej. W pracy instruktora cenię sobie bliski kontakt z ludźmi oraz możliwość ciągłego rozwoju. Dbam o merytoryczność zajęć i właściwą metodologię prowadzonych szkoleń z zakresu fitnessu i nordic walkingu - tak mówię o sobie.

Najcenniejsze są jednak dla mnie opinie moich klientów, uczestników zajęć, eventów, przyjaciół i znajomych, bo to dla nich jestem!


Każdy, kto pierwszy raz kontaktuje się z nami i pojawia na naszych zajęciach podkreśla, że to jest Jego pierwszy raz, że nie wie czy da radę, czy to będzie aktywność dla Niego.

Moja odpowiedz jest krótka - pomimo, że uczestniczy w zajęciach grupowych traktowany jest indywidualnie i gwarantuję, że zakocha się w nordic walkingu, ponieważ zarażamy pasją.


Nordic walking to aktywność uszyta na miarę dla każdego.


Nordic walking jest aktywnością spokojną, chociaż bywają treningi "ostre", gdzie jest sporo ćwiczeń i kilometry marszu. RightWay zmienia ludzi na aktywnych i zaangażowanych w sport. Nasze zajęcia moją pozytywny wpływ na nasze zdrowie, kondycję i odporność. Nordic walking angażuje i wzmacnia niemal wszystkie grupy mięśniowe, poprawia postawę i motorykę, obniża spoczynkowe ciśnienie krwi i jest w zasięgu możliwości każdego!

Zatem niech będzie to nasz marsz z kijami po zdrowie!

bottom of page