top of page

Targi senioralne we Wrocławkim Centrum Kongresowym

W niedzielę, 24 września w godz. 10.00-16.00, we Wrocławskim Centrum Kongresowym przy Hali Stulecia odbyły się VIII Targi Senioralne.

Targi senioralne to cykliczne wydarzenie, podczas którego prezentują się instytucje i firmy – partnerzy m.in. Wrocławskiej Karty Seniora i Miejsc Przyjaznych Seniorom z bogatą ofertą dedykowaną osobom w wieku 60+. 

RightWay również przygotował stoisko, na którym promował nordic walking jako aktywność idealną dla senirów. Podczas targów udzielaliśmy porad dotyczących prawidłowej techniki marszu nordyckiego, doboru właściwego sprzętu do uprawiania tej aktywności. Odwiedzający Centrum Kongresowe mogli również skorzystać z bardzo atrakcyjnych ofert na zakup kijów do nordic walking oraz zniżek i zaproszeń na treningi przygotowane specjalnie dla nich w ramach obchodów Dni Seniora. Targi cieszyły się bardzo dużą frekwencją i zainteresowaniem odwiedzających różnorodnymi ofertami, m.in. biur podróży, pokazami ćwiczeń i rehabilitacji dla seniorów.

W Sali Audytoryjnej Centrum Kongresowego wystąpiły kapele ludowe i zespoły folklorystyczne. A w Sali Wielofunkcyjnej na zakończenie Dnia Seniora tradycyjnie już odbył się bal, czyli Seniorteka. Wieczór zakończył pokaz fontanny multimedialnej.


bottom of page