Trenuj w grupie, aby zachować pełną motywację i być bezpiecznym.

Trenować w grupie czy indywidualnie? Nordic walking to aktywność, która pozwala na swobodny marsz i rozmowę. Zdajemy sobie sprawę, że sam marsz bywa nudny i nie przynosi tylu pozytywnych rezultatów, dlatego wzbogacamy trening marszowy nordic walking o dodatkowe ćwiczenia na technikę oraz wzmacnianie różnych partii mięśni. Bardzo często nasze jednostki treningowe urozmaicamy "zabawą" z kijami. Trening z grupą pozwala szybko zintegrować się ze społecznością miłośników marszu. To bardzo dobry sposób na dzielenie się swoją pasją bez wprowadzania elementu rywalizacji.


Satysfakcjonujące rezultaty z treningów uzyskasz tylko wtedy, gdy będziesz trenować, chodzić regularnie. Niektórzy odnajdują w grupie dodatkową motywację do tego, aby wyjść na zewnątrz, szczególnie w okresie jesienno - zimowym, kiedy za oknami szybko się ściemnia a pogoda nie zawsze nas rozpieszcza.


RightWay dopasowało grafik zajęć do Waszych potrzeb. Nasze zajęcia są całoroczne, od poniedziałku do soboty, we wszystkich parkach Wrocławia.Nie zawsze o tym pamiętamy, ale dołączenie do grupy uprawiającej chodzenie pozwala czuć się bezpiecznie a tym samym z większym spokojem korzystać z infrastruktury parkowej i pozytywnego oddziaływania nordic walking na nasze zdrowie.