Uroczyste zakończenie projektu GW i PSNWDziś miało miejsce uroczyste podsumowanie i zakończenie akcji pn. "Chodź z nami" - akcji zorganizowanej przez Gazetę Wrocławską oraz Polskie Stowarzyszenie Nordic Walking. 

W czasie trwania akcji, podczas 7 spotkań Wrocławianie uczyli się prawidłowej techniki marszu nordic walking pod okiem wrocławskich instruktorów, m.in. instruktorów klubu RightWay, Ani i Arka.

Uczestnicy akcji maszerowali z kijami we wrocławskich parkach Grabiszyńskim, Zachodnim, Południowym, Tysiąclecia oraz w centrum miasta. W czasie trwania zajęć, ćwiczącym nie przeszkadzał deszcz, niska temperatura czy brak oświetlenia w parkach. Oni byli i nadal są nastawieni na nordic walking, na zdrowie! 

Akcja cieszyła się ogromną popularnością wśród mieszkańców stolicy Dolnego Śląska. W samym parku Zachodnim w zajęciach uczestniczyło 90 osób pod opieką trzech instruktorów. W projekcie wzięły udział osoby w różnym wieku, o różnym poziomie sprawności fizycznej. Były kobiety i mężczyźni. Warto podkreślić, że wszyscy systematycznie brali udział w zajęciach.

Podczas dzisiejszego wieczoru przyznali się, że czują niedosyt i czekają na kolejne tego rodzaju projekty. My również 

Ci którzy zakochali się w Nordic Walkingu i chcą kontynuować swoją przygodę z "kijami", już w najbliższą sobotę, 6 grudnia, w parku Zachodnim, rozpoczynają z nami wspólne marsze i dalsze doskonalenie umiejętności marszu techniką nordic walking.

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Informujemy, iż od 1 czerwca 2021 nastąpi zmiana cen usług RightWay. Szczegółowe informacje dostępne są w zakładce CENNIK/CENNIK NORDIC WALKING. Nowy cennik zostanie Państwu wysłany w dniu 29.05.2021r