top of page

URODZINOWE PROMOCJE i KONKURSY

Świętujemy już 3 urodziny naszego klubu fitness & nordic walking!

Specjalnie dla WAS, Naszych obecnych, ale także dla przyszłych Klientów, przygotowaliśmy kilka ciekawych propozycji, abyście mogli wspólnie z nami świętować, jednocześnie dbając o zdrowie, kondycje i samopoczucie!

PROMOCJA "3 urodziny RightWay fitness&nordic walking"

Kiedy trwa promocja? Promocja trwa od 06.10.2015 r. (wtorek) do 31.10.2015 r. (sobota) do godz. 23:00Jakich karnetów dotyczy promocja? Promocja dotyczy karnetów miesięcznych OPEN czyli na min. 6 wejść do dowolnej lokalizacji, nie dotyczy następujących typów karnetów: CLOSE, OPEN SENIOR (ze zniżką Seniora) i OPEN STUDENT (ze zniżką Studenta)Czy i na ile można zawieszać promocyjne karnety? Karnety jednomiesięczne nie podlegają zawieszeniu. Karnety dwumiesięczne podlegają zawieszeniu na okres 7 dni (jednokrotne zawieszenie wyłącznie na 7 dni). Karnety trzymiesięczne podlegają zawieszeniu na okres 14 dni (możliwość dwukrotnego zawieszenia na 7 dni lub jednokrotnego zawieszenia na 14 dni).Jakie są zasady promocji? 1. Nowi Klienci - nie posiadający karnetu w klubie RightWayPromocja - jednorazowy zakup karnetu miesięcznego OPEN (min. 6 wejść) na następujących zasadach: a) 10% zniżki na miesięczny karnet OPEN +darmowy pierwszy trening w karnecie b) 20% zniżki na 2-miesięczny karnet OPEN + darmowy jeden trening w karnecie (pierwszy) c) 30% zniżki na 3-miesięczny karnet OPEN + darmowy jeden trening w karnecie (pierwszy) Opłata za karnet zakupiony w promocyjnej cenie musi zostać uiszczona z góry (opłata wniesiona w całości za karnet na jeden, dwa lub trzy miesiące). Rabat od ceny karnetu, o którym jest mowa powyżej naliczany jest od kwoty wyjściowej dla nowych klientów, czyli min. 102 zł (17 zł x min.6 wejść)2. Stali Klienci - posiadający aktywny karnet w klubie RightWay (czyli systematycznie uczestniczący w zajęciach) Klienci, którzy posiadają aktywny karnet, są uprawnieni w okresie trwania promocji do jednorazowego zakupu karnetu miesięcznego OPEN (min. 6 wejść) z rabatem: a) 10% zniżki na miesięczny karnet OPEN b) 20% zniżki na 2-miesięczny karnet OPEN c) 35% zniżki na 3-miesięczny karnet OPENWażne: karnet objęty promocją mogą zakupić klubowicze, którym aktualny karnet kończy się najpóźniej z dniem 05.11.2015 r.Rabat naliczany jest od ceny karnetu, jaką uprzednio posiadał Klubowicz, tj. ceny z ostatniego karnetu, tj. kwoty (17 zł x 6 treningów) 102 zł/miesiąc (*) zniżki nie podlegają sumowaniu "Urodzinowa Megapromocja" na sprzęt do nordic walking! 10% rabatu przy zakupie dowolnych kijów do nordic walking + jeden bezpłatny trening grupowy w dowolnej lokalizacji naszych treningów nordic walking we WrocławiuKiedy trwa promocja? Promocja trwa od 06.10.2015 r. (wtorek) do 31.10.2015 r. (sobota) do godz. 23:00

Przy zakupie w RightWay dowolnych kijów do nordic walking (KV+, EXEL, LEKI, Longi Gravity, GABEL) otrzymają Państwo voucher - zaproszenie na jeden bezpłatny trening grupowy z jednym z naszych instruktorów, w dowolnej lokalizacji naszych treningów we Wrocławiu.

Urodzinowy KONKURS "Kilometrami dbam o formę wspólnie z RightWay"

Kiedy trwa Konkurs? konkurs rusza  06.10.2015 r. (wtorek) i potrwa do 31.10.2015 r. (sobota) do godz. 23:00 Konkurs jest bardzo prosty, a jego celem jest zmotywowanie Was do ruchu! Należy wykazać się systematycznością i przyjść na treningi nordic walking do RightWay.

Aby przystąpić do zabawy, trzeba spełnić trzy podstawowe kryteria: 1.   Polubić Facebookowy Fan Page RightWay (http://www.facebook.com/rightway.wroclaw ) - jeśli jeszcze nie zrobiliście tego; 2.   W okresie od 6.10 - 31.10.2015 r. regularnie uczestniczyć  w jak największej ilości treningów prowadzonych przez RightWay; 3.   Dokumentować marsz nordic walking w aplikacji endomondo przy wsparciu instruktorów RightWay.Nagrody niespodzianki czekają dla 3 najbardziej "wychodzonych" uczestników regularnych zajęć nordic walking w RightWay fitness&nordic walking, którzy przejdą największą ilość kilometrów w październiku 2015.Wygra ten z pośród Was, który będzie miał udokumentowany największy „ przewędrowany dystans i oczywiście potencjał spalonych kalorii ” 


bottom of page