top of page

Wyjazdowy trening nordic walking w Rudawy Janowickie - SKALNIK, 10.10.2020

Zapraszamy na wycieczkę krajoznawczą- wyjazdowy trening nordic walking w ramach cyklu KORONY SUDETÓW Z RIGHTWAY, sobota 10.10.2020Serdecznie zapraszamy osoby lubiące podróże, zwiedzanie, chodzenie po górach i fajną zabawę, na naszą wycieczkę krajoznawczą - wyjazdowy trening nordic walking w Rudawy Janowickie, która odbędzie się w terminie 10 października 2020. W programie m.in. zwiedzanie ruin zamku Bolczów, zdobycie szczytów Wołek i Sokolnik 945 m n.p.m., koszt wycieczki 45 zł, w cenie odznaka turystyczna Korony Sudetów z RightWay, książeczka Korony Sudetów (dla rozpoczynających przygodę) oraz opieka instruktorów NW - trening i organizacja. Uczestnicy są zobowiązani do zabrania z sobą suchego prowiantu i oczywiście dobrego humoru i uśmiechu. LINK DO ZAPISÓW: https://elektronicznezapisy.pl/event/5183/strona.html można  zgłaszać się, w terminie do 6 października.To kolejny wyjazd z firmą RightWay w ramach realizacji cyklu marszy Korona Sudetów z RightWay. Tym razem jedziemy do Janowic Wielkich, gdzie marsz nordic walking po Rudawskim Parku Krajobrazowym w kierunku najwyższego szczytu Rudaw Janowickich - SKALNIK 945 m n.p.m., kolejnym na naszej liście szczytów Korony Sudetów, połączymy ze zwiedzaniem ruin zamku w Bolczowie.
Zbiórka: Miejsce I: Wrocław, parking przy ul. Waligórskiego, park Południowy, godz. 6.00. Miejsce II: Janowice Wielkie, parking przy dworcu kolejowym godz. 7.40 Planowany powrót do Wrocławia godz. 19.00/20.00 Długość trasy: cały dzień marszu wraz z przerwami Trasa: całkowity dystans w obie strony 20 km (szczyt i powrót), trasa zróżnicowana, czas marszu uwzględniający odpoczynki w jedną stronę 4,5 h, całkowity czas marszu 7 h. Ekwipunek: ubiór dostosowany do warunków pogodowych (preferowany ubiór trójwarstwowy), obuwie górskie z dobrze trzymającą podeszwą, całodzienny prowiant.  UWAGA! należy zabrać ciepłą odzież oraz latarkę! Ilość wolnych miejsc: OGRANICZONA Transport: samochodowy Zapisy: elektroniczne www.elektronicznezapisy.pl/event/5183/strona.html  lub u instruktora. Koniec zapisów 6 października. 

Cena: wpłata do 5 października 45 zł/os + koszty transportu (rozliczany w dniu wyjazdu ok. 25 zł). Po tym terminie: 60 zł/os. UWAGA! Ze względu na dystans nie przewidujemy udziału dzieci. Ewentualne wypożyczenie kijów do nordic walking/trekking 5 zł. Płatność: gotówką na treningu lub na rachunek bankowy RightWay Nr konta bankowego: 84 1140 2004 0000 3102 7960 4115 Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania wyjazdu z powodu niewystarczającej ilości uczestników (min. 14) i/lub bardzo złych warunków atmosferycznych. W zaistniałej sytuacji Organizator zobowiązuje się do wyznaczenia dodatkowego, zastępczego terminu wyjazdu. Opłata raz uiszczona nie podlega zwrotowi w przypadku rezygnacji z udziału w treningu przez uczestnika. Pełna kwota zostanie zwrócona wyłącznie w sytuacji odwołania treningu przez Organizatora.  Zapraszamy :-)


autor: RightWay Dorota Napora foto: Dorota Napora

bottom of page