top of page

Wyprawa na Wielką Sowę już za nami

Wrzesień rozpieszcza nas pogodowo ... również i wczoraj pogoda nam dopisała, chociaż niektórzy uczestnicy naszej wyprawy stwierdzili, że instruktorzy RightWay zamawiają pogodę "na górze" :), mają układy. Długo wyczekiwany wspólny, rodzinny i klubowy wyjazd w górki rozpoczął się bardzo wcześnie  ... choć z niewielkim opóźnieniem ze strony instruktorów, z winy sąsiada :)

Grupa ponad 20 roześmianych uczestników wyruszyła w stronę Świdnicy a następnie na Walim, aby stamtąd, spod Urzędu Gminy wyruszyć żółtym szlakiem na Wielką Sowę.

Szlak wiódł drogą asfaltową do góry, następnie wędorwaliśmy lasem. Po ok 2 godzinach dotarliśmy na szczyt. A tutaj już nie było sznas na dalszą wędrówkę, bo jak tu nie spróbować nalewek Iwonki, ciasta Alicji, smalcu Arka czy bułeczek Eli ... były też kiełbaski z grilla ... dużo kiełbasek! ... jaka dalsza trasa? ... piknik, zabawy, konkursy i upragniony przez wszystkich relax w cieniu świerków. Po intensywnej grze w dwa ognie, rzucaniu do celu czy konkursie wytrzymałościowym w grę wchodził wyłącznie relax! Wszystkim wygranym jeszcze raz składamy gratulacje!

Cóż ... wszystko co dobre kiedyś ma swój koniec, więc ok. 16.30 rozpoczęliśmy wędrówkę powrotną, teraz było z górki i dużo szybciej ... bo około 1,5 godziny :)

Kolejną wyprawę planujemy do Szkolarskiej Poręby, kierunek Śnieżne Kotły ... a może jeszcze jakieś górki ...

Tymczasem, słowo od instruktorów RightWay, (...) chcielibyśmy wszystkim uczestnikom naszego wczorajszego rajdu serdecznie podziękować za wspólną wyprawę, wspólny czas przy grillu i przepyszne jedzonko! Dziękujemy za Waszą pozytywną energię, sporą dawkę humoru i chęć zabawy! Było SUPER! 

Relacja fotograficzna w galerii zdjęć :)


bottom of page