Za nami 4 Mistrzostwa Wrocławia w Nordic Walking o Puchar Prezydenta Miasta

Za nami już 4 Mistrzostwa Wrocławia w Nordic Walking o Puchar Prezydenta. Wczoraj, 14 czerwca 2014 r. we wrocławskim Parku Szczytnickim, wokół Pergoli, dzielnie walczyli o Puchar Prezydenta Wrocławia pasjonaci nordic walking. To była zacięta rywalizacja. Pogoda jak zawsze dopisała. Organizacja zawodów również była na wysokim poziomie. Dziękujemy i gratulujemy.

Jednak największe gratulacje składamy wszystkim uczestnikom mistrzostw - tym którzy startowali pierwszy raz i tym, dla których była to przysłowiowa "bułka z masłem".

Podziękowania dla całej drużyny RightWay!, pokazaliśmy prawdziwy zespół i jedność w dążeniu do wspólnego celu, były porażki jak i zwycięstwa. Wspólnie zaliczyliśmy kolejną fajną przygodę w nordic walking. Dziękujemy Wam Kochani  za zaangażowanie i walkę do samego końca!

Szczególne podziękowania za OGROMNEGO DUCHA WALKI.

Gratulujemy wszystkim! a szczególnie Agnieszcze Cieślik -Szklarskiej za zajęcie zaszczytnego I miejsca oraz Kasi Skóra i Adrianowi Napora za zajęcie miejsca III w swoich kategoriach wiekowych. Gratulujemy również Magdzie Jasińskiej IV miejsca i Jarkowi Szklarskiemu, który był III, a którego miejsce, w wyniku zgłoszonych protestów uległo przesunięciu.  ... czeka na Ciebie Puchar RightWay!

Trudno też nie wspomnieć o poświęceniu  Agnieszki Najdek w dotarciu do mety, okupionego wizytą w namiocie ratowników medycznych.  

To ogromna radość, przyjemność i zaszczyt móc Was trenować!

Oficjalne wyniki na trasie PROFI: http://www.mistrzostwawroclawia.pl/wyniki/2014/profi.pdf i REKREACYJNEJ  http://www.mistrzostwawroclawia.pl/wyniki/2014/rekreacja.pdf

Zapraszamy do galerii zdjęć z mistrzostw.

ps. wkrótce relacja filmowa 


Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Informujemy, iż od 1 czerwca 2021 nastąpi zmiana cen usług RightWay. Szczegółowe informacje dostępne są w zakładce CENNIK/CENNIK NORDIC WALKING. Nowy cennik zostanie Państwu wysłany w dniu 29.05.2021r