Zapisy trwają - MWNW 13.06.2015

Trenujemy, trenujemy i do Mistrzostw Wrocławia Nordic Walking się szykujemy! Ogłaszamy wszystkim wkoło, że na Mistrzostwach Wrocławia Nordic Walking jest wesoło. Jest zabawa i jest FAN, będziesz Ty, będe ja! Będzie medal, będzie złoto! ... zdobędziemy je piechotą, z kijem w dłoni i z uśmiechem, że jesteśmy wrocławskim walkerem!

Wszystkich, którzy jeszcze dumają nad udziałem w czerwcowych, 5 Jubileuszowych Mistrzostwach Wrocławia w Nordic Walking o Puchar Prezydenta Wrocławia zachęcamy do startu! Oj... będzie się działo ... W tym roku zapraszamy na Wrocławski Tor Wyścigów Konnych Partynice, a zatem do miejsca idealnego do ścigania się, przesiąkniętego rywalizacją i adrenaliną!

Zapisy trwają! UWAGA, tylko do 20.04.2015 r. obowiązuje obniżona opłata.  

Miło nam również powiadomić, że podjemując współpracę przy 5 MWNW ze Stowarzyszeniem Promocji Sportu FAN, RightWay fitness&nordic walking ufundował nagrody w postaci profesjonalnych kijów do nordic walking jednej z marek (KV+, Exel lub Leki) za zajęcie I miejsca w kat. kobiet 70-74 lub 60+ na trasie rekreacyjnej oraz dodatkowo, jako dodatek do nagród, do rozdysponowania wśród nagrodzonych:15 voucherów uprawniających do zniżki 50 zł każdy, na zakupy bielizny w internetowym sklepie seksowna4you.pl 5 voucherów na pojedyncze jednostki treningowe nordic walking w RightWay, o łącznej wartości 125 zł oraz5 zaproszeń na analizę składu ciała u trenera ds. odżywiania i sublementacji, dietetyka.Uczestnicy naszych zajęć oraz nasi instruktorzy mają za sobą wiele startów i osiągniętych zaszczytnych miejsc "na pudle" w różnego rodzaju zawodach i mistrzostwach nordic walking. To świetna zabawa, przygoda, której warto posmakować. Drużyna RightWay wciąż powiększa swoje rozmiary i już od 13 kwietnia rozpoczyna przygotowania do mistrzostw. Dołącz do nas i zwyciężaj!


Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Informujemy, iż od 1 czerwca 2021 nastąpi zmiana cen usług RightWay. Szczegółowe informacje dostępne są w zakładce CENNIK/CENNIK NORDIC WALKING. Nowy cennik zostanie Państwu wysłany w dniu 29.05.2021r