top of page

Zielona herbata - poznaj spalacze tłuszczu i chudnij dzięki nim.

Czy wiesz, że istnieją substancje, tzw. fatburners, które zwiększają liczbę kalorii zużywanych w czasie przemiany materii w organizmie? Atakują tłuszcz i redukują jego "składy" w organizmie w postaci wałeczków. Te biosubstancje znajdują się w bardzo licznych i do tego smacznych produktach. Nasz organizm dzięki nim zużywa więcej energii w procesie trawienia oraz resorpcji, pokrywając zwiększone zapotrzebowanie z rezerw tłuszczowych ukrytych w "wałeczkach tłuszczu".Warto uwzględnić w swojej diecie takie spalacze tłuszczu. Należą do nich m.in.:AnanasBiotynaBłonnikCholinaChromCynkHerbata lapachoHerbata pu-erhKarczochyKiwiKwas mlekowyL-karnitynaMagnezOcet jabłkowyPapajaWitamina CZielona herbata

Dziś proponujemy do picia herbatkę - zieloną herbatkę. ZIELONA HERBATA zawiera cynk, potas, fluor oraz witaminy B1 i C. Zawarte w zielonej herbacie bioflawonoidy są odpowiedzialne za przemiany tłuszczowe. Dodatkowo zwalczają one wolne rodniki, które osłabiają odporność organizmu i niszczą tyroksynę, tj. hormon tarczycy, który odgrywa ważną rolę w procesie spalania tkanki tłuszczowej. Witaminy z grupy B, które zawiera w swoim składzie zielona herbata, pomagają pozbyć się toksyn z organizmu. A do tego wszystkiego jest smaczna!

Zatem jeśli chcesz schudnąć oprócz zdrowej żywności zadbaj również o odpowiedni dobór napojów, a na efekty nie będziesz musiał(a) długo czekać.


bottom of page