top of page
DorotaIMonika.jpg

"Aktywny styl życia, aby cieszyć się zdrowiem i sprawnością

fizyczną przez całe życie!"

Firma RightWay jest wrocławską firmą, która specjalizuje się w zakresie fitnessu, sportu i rekreacji - aerobic, step, trening wzmacniający, nordic walking, zajęcia sportowo-rekreacyjne na świeżym powietrzu - zdrowej diety, jak również w organizacji dla firm imprez integracyjnych o charakterze sportowym, prozdrowotnym.

Celem naszych działań, naszą misją jest "Aktywny styl życia, aby cieszyć się zdrowiem i sprawnością fizyczną przez całe życie!".

RightWay fitness & nordic walking powstała z połączenia pasji i zamiłowania do aktywności fizycznej, dwóch aktywnych kobiet, które swoją postawą chcą zarazić innych. Połączyłyśmy możliwość uprawiania aktywności fizycznej z pobytem na świeżym powietrzu. Spędzamy wiele godzin w zatłoczonych, zamkniętych pomieszczeniach, w pracy, w środkach komunikacji miejskiej itp., żyjemy w ciągłym biegu i stresie zapominając, jak ważny w naszym życiu jest ruch i świeże powietrze, natura. Zajęcia z nami pozwalają nabrać dystansu do wielu spraw życia codziennego, pozbyć się stresu i nabrać ochoty, energii do życia, spotkać ciekawych ludzi, którzy dzielą z nami wspólne zainteresowania.

RightWay to miejsce, gdzie spotykają się zdrowie i szczęście. Fitness dla nas to nie tylko miejsce do ćwiczeń czy sposób na życie, ale przede wszystkim jest to sposb na szczęcie. Łączymy profesjonalizm z indywidualnym podejściem do Klienta, któremu pomagamy odnaleźć własny rytm i harmonię, tak aby każdy czuł się komfortowo i wyjątkowo.

  • profesjonalizm prowadzonych zajęć

  • motywowanie i stymulowanie do prac uczestników zajęć

  • rzetelność, zaangażowanie w treningi

  • stałe rozwijanie wiedzy, umiejętności i postaw trenerskich

  • otwartość na informacje zwrotne

  • ustalanie precyzyjnych celów treningowych

Nasze treningi uzupełniamy o konsultacje z zakresu odpowiedniego sposobu odżywiania a także doboru odpowiedniego sprzętu treningowego, jak kije do NW, obuwie, odzież sportowa. Naszych klientów otaczamy kompleksową i profesjonalną opieką, zapewniając im najwyższą jakość usług. Dokładamy wszelkich starań, aby oferta RightWay wciąż się rozszerzała i była interesująca dla wszystkich, kochających ruch, tak jak my.

Zajęcia - fitness & nordic walking - prowadzimy na terenie Wrocławia, w Parkach Południowym, Grabiszyńskim, Tysiąclecia, Szczytnickim i Zachodnim.

Prowadzimy treningi grupowe i indywidualne.

Nasze zajęcia charakteryzują się niepowtarzalną atmosferą i sportowym duchem. Skupiamy się przede wszystkim na profilaktyce zdrowotnej oraz kształtowaniu sylwetki. Instruktorzy RightWay nie tylko uczą techniki marszu nordic walking, ale sprawiają, że uczestnicy treningów doskonale się bawią przy tym modelując sylwetkę i pozbywając się stresu.

INSTYTUCJA SZKOLENIOWA

RightWay D.Napora M.Świerad jest instytycją szkoleniową wpisaną do Ewidencji Instytucji Szkoleniowych prowadzonej przez Dolnośląski Wojewódzki Urząd Pracy pod numerem ewidencyjnym: 2.02/00059/2020.

IMG_4072.jpg
zas_inst_szkol.jpg
bottom of page