top of page

KARNET NORDIC WALKING OPEN już za 49,90 zł! 
Skorzystaj z oferty w lutym!

TYLKO 49,90 pln za pierwszy KARNET OPEN!

Chcesz doświadczyć czym jest nordic walking? Jesteś początkujący/ąca w temacie, bądź chcesz spróbować swoich sił w marszu z kijami? 
W lutym wprowadzamy promocyjną ceną na zakup pierwszego karnetu za 49,90 zł, zamiast 76,00 zł.

Gwarantujemy, że wkręcisz się w ten sport na dłużej! 

*|karnet OPEN obejmuje min. 4 jednostki treningowe|oferta dotyczy karnetów na m-c 02/2018

Jeżeli jeszcze u nas nie byłeś, to koniecznie nas odwiedź, zajmą się Tobą certyfikowani trenerzy i instruktorzy nordic walking & fitness we Wrocławiu. Sprawdź nas! ??

tel.: 602 689 215 oraz 728 871 846

Skorzystaj z oferty już dziś i kup karnet w przedsprzedaży!

KARTA STAŁEGO KLIENTA (10% taniej)

Klient uczęszczający nieprzerwanie przez 12 miesięcy na zajęcia nordic walking lub fitness w RightWay, ma prawo do otrzymania KARTY STAŁEGO KLIENTA.

KARTA ma formę imienną i może należeć tylko do jednej osoby.

Zniżka z KARTY STAŁEGO KLIENTA nie podlega sumowaniu ze zniżką na innej karcie oraz innymi zniżkami i promocjami klubu RightWay.

KARTA STAŁEGO KLIENTA upoważnia do 10% stałej zniżki od cen z cennika RightWay (zniżka obejmuje wszystkie karnety w ofercie klubu, sprzęt i akcesoria firm których sprzedaż prowadzi klub RightWay). Nie dotyczy wejść jednorazowych.

KARTA STAŁEGO KLIENTA wydawana jest bezterminowo (*),

(*) KARTA traci swoją ważność, jeśli przerwa w uczęszczaniu na zajęcia oferowane przez klub będzie dłuższa niż 1 miesiąc.

1. września 2017 ruszamy z PROMOCJĄ !

Od 1. września 2017 startujemy z nową promocją dla Was!

W zamian za przyprowadzenie do naszego klubu nowej osoby, która wykupi u nas miesięczny karnet (min. 4 zajęcia) dostajecie 10% zniżki na swój kolejny karnet!

Jeśli korzystacie z karty MultiSport, FitFlex, FitProfit, OK SYSTEM i przyprowadzicie do nas nową osobę - dostajecie zestaw batonów proteinowych czyli pyszną, zdrową i bogatą w białko przekąskę dla osób aktywnych. Każdy baton proteinowy zawiera około 140 kalorii i dostarcza 10 g wysokiej jakości białka, które wspomaga budowanie beztłuszczowej masy mięśniowej i zwiększa metabolizm, co oznacza, że spalasz więcej kalorii.

Zapraszajcie do nas swoich znajomych, wspólne treningi to zawsze dużo większa motywacja do pracy nad formą!

Czekamy na Was i Waszych bliskich!

10% zniżka dla uczniów i studentów

W związku z Nowym Rokiem Szkolnym 2015/2016 i wkrótce również Akademickim, od 1 września 2015 r. wszyscy uczniowie i studenci do 26 roku życia otrzymują 10% zniżkę na wszystkie oferowane przez RightWay fitness & nordic walking usługi.

Warunkiem otrzymana zniżki jest okazanie ważnej legitymacji ze zdjęciem.

Dla tych, którzy chcą więcej od marszu ...

RightWay przygotowało promocję dla uczestników zajęć nordic walking. Cena za Twój kolejny karnet na zajęcia nordic walking może być jeszcze niższa o 10%, wystarczy, że nowa osoba, którą przyprowadzisz na zajęcia we wrocławskim klubie RightWay zakupi karnet OPEN lub CLOSE.

* oferta jest ważna od 4.02.2015 do 31.12.2015

RightWay uczestniczy w AKCJI Kupon dla krwiodawcy

 

Osoby, które w dniach od 15.05.2014r. do 30.08.2014r. oddadzą honorowo krew otrzymają KUPON PROMOCYJNY/ zniżkowy na zakup karnetu na zajęcia nordic walking we Wrocławiu z instruktorami RightWay. Kupon umożliwia zakup za 59zł zamiast 85zł karnetu na zajęcia nordic walking - karnet na 5 wejœć na zajęcia trwające 1,5 godziny!

 

Jak uzyskać KUPON?

 

(...) Każda osoba, która odda krew, w ramach akcji "Kupon dla krwiodawcy", otrzyma dyplom wraz z kodem pozwalającym na dołączenie do relacji na profilu RCKiK na platformie Honaro. Otrzymany kod pozwala na dostep do bazy kuponów promocyjnych przeznaczonych wyłącznie dla honorowych dawców.

W ten sposób chcielibyśmy wspólnie z organziatorem wynagrodzić honorowych dwaców krwi.

Oferta dla stałych klientów - KARTA STAŁEGO KLIENTA 
KARTA STAŁEGO KLIENTA (10% taniej)

  1. Każdy Klient uczęszczający przez 12 miesięcy na zajęcia nordic walking lub fitness w RightWay, ma prawo do otrzymania KARTY STAŁEGO KLIENTA.

  2. KARTA ma formę imienną i może należeć tylko do jednej osoby.

  3. Zniżka z KARTY STAŁEGO KLIENTA nie podlega sumowaniu ze zniżką na innej karcie oraz innymi zniżkami i promocjami klubu RightWay.

  4. KARTA STAŁEGO KLIENTA upoważnia do 10% stałej zniżki od cen z cennika RightWay (zniżka obejmuje karnety OPEN i CLOSE, sprzęt i akcesoria firm których sprzedaż prowadzi klub RightWay). Nie dotyczy wejść jednorazowych.

  5. KARTA STAŁEGO KLIENTA wydawana jest bezterminowo, jednak traci swoją ważność, jeśli przerwa w zajęciach oferowanych przez klub będzie dłuższa niż 1 miesiąc.

bottom of page